„Ūkininko patarėjas“ Nr. 34, 2016 m. kovo 24 d.

0,45 € 0,30 €

Elektroninis leidinys

Paskirtas naujasis žemės ūkio viceministras

ŽŪM fotoinformacija

Naujuoju žemės ūkio viceministru paskirtas iki tol žemės ūkio ministrės Virginijos Baltraitienės patarėju dirbęs Saulius Jakimavičius.
Žemės ūkio ministerijoje jis buvo atsakingas už tarptautinį bendradarbiavimą, žuvininkystės sritį, taip pat kuravo ministerijai pavaldžių įstaigų ir įmonių personalo administravimo sritį. „Šios pareigos – tai didelė atsakomybė, stengsiuosi pateisinti man parodytą pasitikėjimą“, – sako S. Jakimavičius.
42 m. viceministras yra baigęs Mykolo Romerio universitetą, įgijęs teisės magistro laipsnį. Turi sukaupęs solidžią darbo teisėsaugos srityje patirtį. Prieš ateidamas dirbti į ministeriją, dirbo šeimos versle. Nuo 2014 m. sausio mėn. pradėjo dirbti Žemės ūkio ministerijoje Veiklos administravimo ir turto valdymo departamento įstaigų ir įmonių veiklos priežiūros skyriaus vedėjo pavaduotoju. 2014 m. liepos mėn. paskirtas žemės ūkio ministro patarėju.
Nuo 2004 m. – Darbo partijos narys.

Saulius Skvernelis sukirto rankomis su Ramūnu Karbauskiu

„ŪP“ informacija

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis ir vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis vakar pareiškė, kad pastarasis kandidatuos į Seimą su žemdirbiška partija. Tačiau nepartinis S. Skvernelis neketina stoti į LVŽS gretas. Anksčiau jis yra gavęs pasiūlymų kandidatuoti į parlamentą kartu su socialdemokratais ir liberalais. Į ministro postą S. Skvernelis buvo deleguotas partijos „Tvarka ir teisingumas“, tačiau šiandien šia organizacija jis nebepasitiki.

VTEK imasi skautų vado

„ŪP“ informacija

Po „Ūkininko patarėjo“ publikacijų apie Lietuvos skautijos tarybos pirmininko Tomo Brogos „finansinius žaidimėlius“ Vyriausioji tarnybinės etikos komisija nusprendė pradėti tyrimą, ar jo elgesys atitinka LR viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimus.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.