„Ūkininko patarėjas“ Nr. 43, 2015 m. balandžio 11 d.

0,43 € 0,22 €

Elektroninis leidinys

Mokymo sąlygos LSMU VA Stambiųjų gyvulių klinikose neatitinka šių dienų reikalavimų.

Mokymo sąlygos LSMU VA Stambiųjų gyvulių klinikose neatitinka šių dienų reikalavimų.

Naujosios stambiųjų gyvūnų klinikos: mokslui ar komercijai?

Elena RINKEVIČIENĖ
„ŪP“ korespondentė

Vyriausybėje kelią skinasi projektas, pagal kurį beveik šimtmetį Kauno centre gyvavusios stambiųjų gyvulių klinikos, šiandien nebeatitinkančios Europos Sąjungos direktyvų,  turėtų išsikelti į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Praktinio mokymų ir bandymų centro bazę Giraitės kaime (Kauno r.). Skaičiuojama, kad šiam projektui įgyvendinti reikėtų apie 17  mln. eurų.
Naujasis Gyvūnų sveikatingumo centras, pagal projektinę viziją, turėtų būti ne tik mokslo, mokymo, bet ir paslaugų teikimo vieta. Veterinarinės paslaugos jame būtų teikiamos visą parą, o LSMU Veterinarijos akademijos (VA) profesoriai, dėstytojai, gydytojai ir rezidentai gyvulių laikymo vietose teiktų mobilias ambulatorines gydymo, profilaktikos  ir konsultacines paslaugas. Būtent šie teiginiai daliai socialinių partnerių, ypač privatiems veterinarijos gydytojams, ir kelia nerimą.

Su savo bėdomis – tiesiai pas ministrę

ŽŪM informacija

Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė ketina priimti gyventojus Žemės ūkio ministerijoje. „Žemės ūkis – tai tas sektorius, su kuriuo susiduria beveik kiekvienas iš mūsų. Klausimai yra labai įvairūs, neretai sudėtingi, jiems išspręsti kartais reikia net kelių institucijų pagalbos. Turime tai padaryti. Todėl ketinu priimti gyventojus ir kartu ieškoti geriausių sprendimų“, – sako žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė.
Žemės ūkio ministrė gyventojus priims gegužės 4 d. (pirmadienį) nuo 14.00 iki 17.00 val. ir gegužės 25 d. (pirmadienį) nuo 14.00 iki 17.00 val. Žemės ūkio ministerijoje 173 kab., I aukštas, J. Lelevelio g. 6, Vilnius.
Užsirašyti į priėmimą galima tel. (8-5) 239 1111, (8 5) 239 1032, pateikus prašymus raštu ar atvykus į Žemės ūkio ministerijos Veiklos administravimo ir turto valdymo departamento Dokumentų valdymo ir interesantų priėmimo skyrių (J. Lelevelio g. 6, 171 kab., Vilnius).

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.