„Ūkininko patarėjas“ Nr. 44, 2015 m. balandžio 14 d.

0,43 € 0,22 €

Elektroninis leidinys

Koks botagėlis kerta per kainas?

„Maximos“ parduotuvėse atpigo šimtai prekių – trimituoja reklama. Ar ilgai truks toks atpiginimas ir ar jis nevyksta kitų čia parduodamų prekių sąskaita? Įkandin šio prekybos centro pasekė ir „Rimi“. Ar ne naujo žaidėjo – „Lidl“ – ėjimas į Lietuvos rinką padės normalesnėmis kainomis apsirūpinti žmonėms būtiniausiomis prekėmis?
Apie tai su prekybos tinklo „Maxima“ Komunikacijos skyriaus vadove Renata SAULYTE kalbasi „Ūkininko patarėjo“ korespondentė Jolanta KAŽEMĖKAITYTĖ.

Keliaujantis ekomiestelis siūlo ir pramogą, ir naudą

Violeta LIUKAITIENĖ
„ŪP“ korespondentė

Iš atliekų galima pasigaminti įvairiausių reikalingų daiktų: iš senų marškinėlių – pirkinių maišelių, iš siūlų likučių – lėlyčių ar knygų skirtukų, išklijuoti paveikslėlius, iš plastikinių butelių – vazonėlius ir t.t. Tereikia prieš metant atliekas į konteinerį prisiminti: „Atliekos – vertinga žaliava, nešvaistyk!“ Būtent taip pavadintas Aplinkos ministerijos inicijuotas projektas, kurio metu Lietuvos miestus ir miestelius lanko mobilus ekomiestelis. Sumanymas padeda gyventojams, ypač vaikams, pakeisti įprastą požiūrį į atliekas ir skatina jas rūšiuoti bei kūrybiškai panaudoti.
Projektas „Atliekos – vertinga žaliava, nešvaistyk!“ vyksta nuo vasario ir tęsis iki birželio. Jo tikslas yra ne tik skatinti rūšiuoti atliekas ir kūrybiškiau jas panaudoti, bet ir labai praktiškas – atsakyti į su atliekų rūšiavimu ir tvarkymu susijusius klausimus, o kartais net išmokyti rūšiuoti, patarti, kaip tai daryti ir kodėl. Gyventojams kartais dar neaišku, kad rūšiuodami taupome gamtos išteklius, mažiname išlaidas sąvartynams tvarkyti.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.