„Ūkininko patarėjas“ Nr. 51, 2016 m. gegužės 3 d.

0,45 € 0,30 €

Elektroninis leidinys

Kaimo parduotuvėse gėrimų butelių pilnos lentynos, tačiau ne kiekvienoje jų galima tuščią tarą priduoti ir atgauti užstatą.

Bandomas taisyti pakuočių surinkimo sistemos brokas

Milda JONKIENĖ
„ŪP“ korespondentė

Šių metų vasarį startavusi užstato už pakuotes sistema kartu su gera idėja atsinešė ir aibę problemų. Viena po kitos ėmė išlįsti Pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo įstatymo spragos. Tad kol sistemos administratoriai džiaugiasi per tris mėnesius surinktais daugiau kaip 36 milijonais tuščių plastiko butelių ir perdirbtų per 1000 tonų panaudotų pakuočių, mažiausios kaimo parduotuvės dūsta nuo surinktos ir neišvežamos nehigie­niškos taros, o Seime jau svarstyti pateikiamos tik ką pradėjusio veikti įstatymo pataisos.

Algirdas Butkevičius prasitarė, jog partijos pralaimėjimo rinkimuose atveju trauktųsi iš partijos pirmininko posto.

Socialdemokratai kovos dėl rinkėjų pasitikėjimo

Irma DUBOVIČIENĖ
„ŪP“ korespondentė

Saulėtą sekmadienio pavakarę dangų virš parodų ir konferencijų centro „Litexpo“ nuspalvino raudoni ir balti balionai. Džiaugsmingu šūksniu juos į erdvę paleido Lietuvos socialdemokratų suvažiavimo, skirto partijos 120-osioms metinėms, delegatai. Tai buvo paskutinis akcentas renginyje, kuriame pristatyta partijos bei rinkimų į Seimą programa, kandidatai vienmandatėse ir daugiamandatėse rinkimų apygardose. Neeilinę dieną nepamiršta ir Motinos diena – iš mikrofono sklido padėkos ne tik esamoms, bet ir būsimoms mamoms.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.