„Ūkininko patarėjas“ Nr. 56, 2015 m. gegužės 12 d.

0,43 € 0,22 €

Elektroninis leidinys

Kelmės rajono ūkininkų sąjungos pirmininkas Romas Docius ir Lietuvos ūkininkų sąjungos vicepirmininkė Lilija Šermukšnienė žada nepasiduoti.

Kovoje už savo teisybę rankų nenuleidžia

Dainius ŠEPETYS
„ŪP“ korespondentas

Nerimsta Kelmėje prasidėjęs ūkininkų sukilimas: kai Žemės ūkio ministerija nepatenkino Žemaitijos ir Šiaurės Lietuvos regionų žemdirbių reikalavimų, ūkininkai teisybės ieškoti nuskubėjo į Seimą. „Ir tai dar ne pabai-
ga“, – kumščiu grūmoja vienas iš žemdirbių sąjūdžio iniciatorių, Kelmės r. ūkininkų sąjungos pirmininkas Romas Docius.

Burbiškio tulpių rojus

Aldona SIREIKIENĖ
„ŪP“ korespondentė

Ministras pirmininkas, Radviliškio krašto garbės pilietis Algirdas Butkevičius ir Adomo Baženskio sūnus Andžėjus Baženskis iš Gniezno apdovanoti sidabrinėmis tulpėmis.

Šeštadienį Radviliškio r. Burbiškio dvare penkioliktąjį kartą iškilmingai nusilenkta įvairiaspalvėms tulpėms ir žydintiems sodams. Į pavasario žydėjimo šventę atvyko  Ministras pirmininkas, Radviliškio krašto garbės pilietis Algirdas Butkevičius, užsienio šalių, bendradarbiaujančių su Radviliškio r. savivaldybe, delegacijos iš Baltarusijos, Lenkijos, Gruzijos, Latvijos, Ukrainos, Švedijos. Ypatingas svečias – Burbiškio dvaro savininko Adomo Baženskio, kuris Radviliškio r. savivaldybei 1992 m. dovanojo išlikusį dvarą ir parką, sūnus Andžėjus Baženskis. Į šventę jis atvyko kartu su dukra Natalija, žentu Matejumi ir anūku Filipu iš Gniezno (Lenkija).
Sidabriniai tulpių žiedai įteikti premjerui A. Butkevičiui, A. Baženskiui, buvusiam Radviliškio r. merui Vytautui Simeliui ir šventės iniciatoriui, muziejaus direktoriui Egidijui Prascevičiui.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.