„Ūkininko patarėjas“ Nr. 73, 2015 m. birželio 20 d.

0,43 € 0,22 €

Elektroninis leidinys

Aleksandro Stulginskio universiteto profesorius Evaldas Klimas priminė ūkininkams, kad anksčiau Žemaitijoje pupas sodindavo kartu su bulvėmis.

Aleksandro Stulginskio universiteto profesorius Evaldas Klimas priminė ūkininkams, kad anksčiau Žemaitijoje pupas sodindavo kartu su bulvėmis.

„Grūdo kelias 2015“: ūkininkų žvilgsnis į ateitį

Daiva BARTKIENĖ
„ŪP“ korespondentė

Birželio 17–18 dienomis Šakių r., ūkininko Antano Blockio valdose, šeimininkavo iš visų Lietuvos pakraščių susirinkę žemdirbiai – AB „Kauno grūdai“ trečią kartą javų, rapsų, pupų, cukrinių runkelių ir kitų žemės ūkio kultūrų augintojus sukvietė į jau tradiciniu tapusį renginį „Grūdo kelias“. Jame pristatytos pačios moderniausios augalininkystės technologijos, augalų apsaugos priežiūros technika ir priemonės, aptartos rinkos tendencijos.
Interesas – abipusis

Kubilių žemės ūkio bendrovės, laikančios 1 400 karvių, vadovas Alvydas  Miliūnas Seimo Kaimo reikalų komiteto narius pakvietė pasižvalgyti fermoje.

Kubilių žemės ūkio bendrovės, laikančios 1 400 karvių, vadovas Alvydas
Miliūnas Seimo Kaimo reikalų komiteto narius pakvietė pasižvalgyti fermoje.

Šakių žemdirbiai: „Ginkite ne mus, ginkite vartotojus“

Daiva BARTKIENĖ
„ŪP“ korespondentė

Trečiadienį Seimo Kaimo reikalų komitetas (KRK) Šakiuose surengė išvažiuojamąjį posėdį. Prieš pietus Griškabūdyje aptarę jaunųjų ūkininkų paramos problemas, vakare susitiko su stambiausių šio krašto pieno ūkių savininkais, išklausė jų rūpesčius ir diskutavo apie žemės ūkio ministrės Virginijos Baltraitienės siūlomą Ūkio subjektų, perkančių–parduodančių žalią pieną ir prekiaujančių pieno gaminiais, nesąžiningų veiksmų draudimo įstatymo projektą.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.