„Ūkininko patarėjas“ Nr. 79, 2015 m. liepos 4 d.

0,43 € 0,22 €

Elektroninis leidinys

Ūkininkaujantis parlamentaras: Lietuvoje išimtis, pasaulyje – norma

Parengė „ŪP“ korespondentas
Arnoldas ALEKSANDRAVIČIUS

Seimas prakalbo apie Konstitucijos pataisas, išsamiau paaiškinančias, ar parlamentaras gali ūkininkauti. Dabar kiek­vienas į Seimą išrinktas ūkininkas „pagal savo sąžinę“ nusprendžia, ar toliau stengsis gauti pajamų iš karvių bandų, kviečių, rapsų laukų, kaimo turizmo sodybų, vėl sieks ES tiesioginių išmokų, struktūrinių fondų lėšų.
„Ūkininko patarėjas“ šį šeštadienį teiraujasi pašnekovų, ar ūkininkaujantys Seimo nariai (politikai) nesupainioja viešųjų ir privačių interesų, o parlamentaro mandatas, kurį turi agroverslininkas, – ne kliūtis prašyti ES paramos ir ją gauti.

Patogu – lyg ir atostogos, lyg ir ne. Bet ar gražu?

„ŪP“ korespondentas
Stasys JOKŪBAITIS

Baigiantis Seimo pavasario sesijai parlamento pirmininkė Loreta Graužinienė priminė: laikotarpis tarp sesijų nėra Seimo narių atostogos. Tuo metu parlamentarai susitikinės su rinkėjais, dalyvaus įvairiuose renginiuose, pagal patvirtintą grafiką vyks komitetų posėdžiai. Tačiau jau kitą dieną paskambinus daugiau kaip dešimčiai parlamentarų į jų už mokesčių mokėtojų išlaikomus mobiliojo ryšio telefonus, buvo girdėti tik šaukimo signalai – niekas neatsakė. Seimo rūmuose pavyko aptikti tik kai kuriuos komitetų pirmininkus ir vieną kitą frakcijos lyderį. Kiti tikriausiai išdulkėjo jokiuose dokumentuose neįteisintų atostogų.

 

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.