Galvojate apie dantų protezavimą metalo keramika? Yra geresnis sprendimas!

Turite problemų su dantimis ir ieškote patikimos klinikos dantų protezavimui? Odontologijos klinikų tinklas „Denticija“ dalinasi itin džiugia naujiena – šiuo metu siūlo pilno kontūro cirkonio vainikėlius už metalo keramikos vainikėlių kainą.

Šiais laikais žmonės kelia labai aukštus estetinius ir funkcinius reikalavimus dantų protezams. Pilno kontūro cirkonio vainikėliai savo savybėmis suteikia galimybę sukurti itin natūralios išvaizdos dantų konstrukcijas, kurių paprastas žmogus nesugebės atskirti nuo jūsų natūralaus danties. Dėl medžiagos patvarumo ir ilgaamžiškumo pilno kontūro cirkonio protezais galima atkurti tiek priekinius ir šoninius dantis, tiek ir dantų grupes. Pilno kontūro cirkonio vainikėliai – tai daugeliu savybių už metalo keramiką pranašesnis pasirinkimas.

Pagrindiniai skirtumai tarp pilno kontūro cirkonio ir metalo keramikos vainikėlių

Lyginant metalo keramikos ir pilno kontūro cirkonio protezus, visais punktais laimi antrieji, taip sėkmingai išstumdami metalo keramikos naudojimą šiuolaikinėje odontologijoje. Dėl metalo savybės atspindėti šviesą metalo keramikos protezai atrodo tamsesni nei šalia esantys tikri dantys. Uždėjus pilno kontūro cirkonio protezą, dantena atrodo natūraliai. Ji neturi melsvo atspalvio, kuris yra būdingas naudojant metalo keramikos protezus. Iš esmės cirkonis – tai aukštesnė estetika.

Taip pat cirkonis – tai didesnis patikimumas. Renkantis pilno kontūro cirkonio vainikėlius, dantenos neįgaus melsvo atspalvio, neatsitrauks, kaip tai yra įprasta metalo keramikos protezams, todėl iki minimumo sumažinamas infekcijos patekimas bei periodonto ligų atsiradimas.

Cirkonis yra nepakeičiama medžiaga norint sukurti ir pagaminti kuo natūralesnius dirbtinius dantis. Šios medžiagos savybės bei dantų technologo įgūdžiai suteikia galimybę sukurti tokią dirbtiną konstrukciją, kurią sunku atskirti nuo tikro danties! Šios medžiagos pagrindu gali būti gaminami tiek pavieniai dantų vainikėliai, skirti užmaskuoti patamsėjusius danties ar jo šaknies audinius, tiek ir didelės apimties dantų tiltai. Iš jos yra gaminamos individualios dantų implantų atramos ir ant implantų prisukami dantų vainikėliai.

Pilno kontūro cirkonis pasižymi itin aukštu biosuderinamumu, todėl alergijų pasitaiko itin retai. Šia medžiaga lėčiau negu metalu sklinda šaltis ir karštis, o tai padeda sukurti nuosavo danties pojūtį. Dėl puikių optinių medžiagos savybių visiškai nesvarbu, kokiu kampu krinta šviesa. Ji gali prasiskverbti kiaurai konstrukcijos ir taip pat iš dalies atsispindėti nuo jos paviršiaus. Taip yra sukuriamas natūralumo efektas.

Odontologijos klinikų grupės „Denticija“ sėkmė ir išskirtinumai

Tarptautinę GCR (Global Clinic Rating) akreditaciją turinčios odontologijos klinikos „Denticija“ Vilniuje ir Kaune jau daugelį metų yra rinkos lyderiai, kuriais pasitiki daugiau nei milijonas pacientų. „Denticija“ ženklą vienija trys klinikos, dvi dantų technikos laboratorijos, daugiau nei 100 specialistų – visa tai leidžia užtikrinti atliekamas aukščiausios kokybės paslaugas greitai, vienoje vietoje, naudojant pažangiausius gydymo metodus. „Denticija“ odontologijos klinikos siūlo visas odontologines paslaugas tiek suaugusiems, tiek vaikams. Čia atvykę gydytis savo dantų galite nebijoti skausmo – pacientams gydymą galima atlikti snaudžiant – taikant sedaciją. Gydymo kokybė didžia dalimi priklauso nuo tikslios diagnostikos, o ji pasiekiama klinikose esančiais 3D ir panoraminiais rentgenais, diagnostinėmis kameromis. „Denticija“ klinikų grupės gydytojai odontologai savo žinias nuolat atnaujina mokymuose Lietuvoje ir užsienyje, įsisavina naujausias technologijas, pažangiausius gydymo metodus. Aukšta kvalifikacija, šiuolaikinė aparatūra, kokybiškos medžiagos, odontologinės paslaugos be skausmo pacientui patogiu laiku. Visiems, kurie ieško aukščiausios kokybės ir tobulų rezultatų.

Kviečiame pasinaudoti puikiu pasiūlymu – cirkonio vainikėliai už metalo vainikėlių kainą! Protezavimas cirkonio vainikėliais – grožis, tvirtumas ir kokybė už metalo keramikos kainą.

Pasitarkite su gydytojais odontologais, atvykę į nemokamas konsultacijas dėl dantų protezavimo cirkonio vainikėliais!

„Denticija“ odontologijos klinikos:

V. Grybo g. 32, Vilnius, +370 698 52 164

Vilniaus g. 25, Vilnius,    +370 610 07 778

Vytauto pr. 14, Kaunas, (+370) 37 220 202

Daugiau informacijos internete www.denticija.lt/protezavimas

PT