„Dotnuvos projektams“ pradeda vadovauti Darius Jaloveckas

Vienos didžiausių žemės ūkio srities Lietuvos bendrovių „Dotnuvos projektai“ vadovu tapo ilgametę prekybos patirtį tarptautinėse kompanijose turintis 44 metų Darius Jaloveckas. Naujasis „Dotnuvos projektų“ generalinis direktorius yra  baigęs Lietuvos žemės ūkio akademiją (dabar Aleksandro Stulginskio  universitetas) ir įgijęs ekonomisto kvalifikaciją.
Paskutinius ketverius metus Darius Jaloveckas ėjo Baltijos šalyse pardavimų direktoriaus pareigas pasaulinei maisto pramonės korporacijai priklausančioje bendrovėje „Mondelēz Baltic“. Prieš tai jis dvylika metų dirbo vadovaujantį darbą įvairiuose kompanijos „Carlsberg Group“ padaliniuose Lietuvoje ir Latvijoje.
„Per pastaruosius 16 savo veiklos metų išbandžiau save skirtingus verslo modelius taikančiose įmonėse bei įvairiose Baltijos šalių rinkose. Išgyvenau ne vieną pokytį, o dalį jų, siekdamas efektyvumo ir geresnių rezultatų, inicijavau ir organizaciją per pokyčius vedžiau pats. Tikiuosi visą geriausią savo patirtį panaudoti naujame darbe“, – sako naujasis „Dotnuvos projektų“ vadovas.
Dirbdamas „Mondelēz Baltic“ ir „Carlsberg Group“ kompanijose D. Jaloveckas sukaupė daug žinių apie maisto produktų rinką bei prekybos aplinką Baltijos šalyse, prekybos ryšius Lietuvoje ir Latvijoje, Estijoje, dalyvavo įgyvendinant įvairias rinkodaros programas.
„Įgijęs verslo valdymo įgūdžių tarptautiniame versle, esu pasirengęs savo turimas žinias pritaikyti augančioje ir  tarptautinėje  rinkoje dirbančioje  „Dotnuvos projektų“ bendrovėje. Noriu savo žiniomis ir gebėjimais prisidėti prie pažangios, stiprios profesionalų komandos“, – sako naujasis „Dotnuvos projektų vadovas D. Jaloveckas.

 Apie „Dotnuvos projektus“:
Viena sparčiausiai Baltijos šalyse augančių žemės ūkio aptarnavimo įmonių prekiauja žemės ūkio technika, importuojama iš garsiausių Vakarų Europos gamintojų – „Case IH“, „Kverneland Group“, „Schaffer“ „Einböck“, „Quicke“, „Agrifac“, „Caruelle“ ir kt. Bendrovė užsiima atsarginių dalių prekyba, teikia žemės ūkio technikos serviso paslaugas.
Kita svarbi įmonės veikla yra sėklų dauginimas, ruošimas ir pardavimas. Rinkai įmonė siūlo Lietuvos Agrarinių ir miškų mokslų centro ir užsienio kompanijų javų, rapsų, cukrinių bei pašarinių runkelių, pašarinių ir vejų žolių, ankštinių augalų ir kitas sėklas. Sėklos platinamos Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje ir Baltarusijoje.
Bendrovė taip pat stato „Cimbria“, „Symaga“, BIN, „Morillon“, „JKF Industri“ ir „Andritz Feed and Biofuel“ grūdų elevatorius, montuoja sandėliavimo įrangą.
Bendrovėje „Dotnuvos projektai“ dirba per 200 darbuotojų, jos apyvarta praėjusiais finansiniais metais siekė 206 mln. litų. Vidutiniškai įmonė per metus parduoda apie 15 tūkst. tonų sėklų, 1000 žemės ūkio padargų, pastato ar rekonstruoja 26–28 įvairaus dydžio grūdų saugyklų.