Ashburn +9,4 °C Debesuota
Ketvirtadienis, 25 Bal 2024
Ashburn +9,4 °C Debesuota
Ketvirtadienis, 25 Bal 2024

Skambiai nuaidėjo LŽŪKT Raseinių r. biuro organizuota 30-ojo gimtadienio šventė

2023/11/28


Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos (LŽŪKT) Raseinių r. biuro komandai paskutinis lapkričio penktadienis buvo šventiškas. Kavinėje „Isada“ šurmuliavo biuro klientai ir partneriai, rėmę biuro iniciuotą renginį – 30-ąjį LŽŪKT gimtadienį. Padėkos, sveikinimo žodžiai, nuotaikinga šventės programa, bendravimas sujungė visus.

Raseinių r. biuro kolektyvas veiklos 30-mečio gimtadienį pavadino bendravimo švente. Pabendrauti susirinko didelis būrys svečių, kuriuos jungė puiki šventinė nuotaika.

Visus sveikinusi LŽŪKT regiono vadovė Sonata Karpavičienė sakė: „ Jūsų tiek daug susirinko į renginį. Tai rodo, kad esame reikalingi, kad biuras daro reikalingą darbą. 30 metų dabar švenčia didžiosios kompanijos, o kitos jau nuėjo nuo arenos. Džiaugiuosi, kad bendradarbiaujame su jumis visais. Ačiū klientams ir partneriams, o nuo manęs didžiausias ačiū kolektyvui. Tai pagrindinė mūsų ląstelė, be kurios negyvuotų visa LŽŪKT“.

Rajono savivaldybės mero ir administracijos direktoriaus vardu visus susirinkusiuosius sveikino rajono Ūkininkų sąjungos pirmininkas Rimas Gunevičius, paskatinęs garsiais aplodismentais padėkoti veiklos 30-metį švenčiantiems rajono biuro konsultantams.

LŽŪKT direktoriaus Ginto Sauliaus Cironkos padėkomis už bendrystę ir lojalumą, bendrus darbus planuojant ūkio sėkmę, agroinovacijas ir kitus pasiekimus dėkota biuro klientams. Teikdamos padėkas, geriausios kloties jiems linkėjo regiono vadovė Sonata Karpavičienė ir biuro vadovė Vida Mankuvienė.

Simona Ivoškienė, Irmantas Rukas, Gintautas Juška, Edvardas Levickis, Vida Dambrauskienė, Česlovas Bartkėnas, Rimantė Zdanavičienė, Vidas Bakutis, Viktoras Žemaitis, Kęstutis Čekauskas – būrys Raseinių r. biuro klientų, kuriems šį kartą buvo skirtos išskirtinės padėkos.

Kad lydėtų didžiausia sėkmė, ūkininkams linkėjo ir LŽŪKT redaktorė Jolanta Dalia Abarienė, pakvietusi paploti konsultantui Arvydui Požėrai, kuris biure darbuojasi visus tris dešimtmečius.

Rėmėjų UAB „Klovima“, UAB „Naftėnas“ ir UAB „Tepalita“, UAB „DeLaval“, ŽŪK „Viduklė“ UAB „ROVALTRA“, UAB „Scandagra“, UAB „Bioenergy LT“, UAB „Skuba Lietuva“ sveikinimai, gimtadienio tortas, linksmos viktorinos ir loterija, muzikiniai intarpai – akcentai, kurie pagyvino šventinę nuotaiką.

Konsultavimo tarnyba – viena iš didžiausių lyderių

Nuo 2003 m. LŽŪKT Raseinių r. biuro finansinėmis ūkio apskaitos paslaugomis besinaudojantis, pagal įgaliojimą keturis ūkius valdantis Alfredas Bardauskas pasakojo, kad dažniausiai lankėsi Konsultavimo tarnybos biure dėl ūkių finansinės apskaitos, ES paramos, ūkio modernizavimo projektų.

„Per pastaruosius metus nuolat jaučiame, kad visi reikalai, susiję su žemės ūkio reikalavimais, visokios taisyklės vis sudėtingesnės. Šiandien kalbėdamas norėjau pasakyti ūkininkams, kad mes kiekvienas turime pagalvoti ne tik apie savo ūkį, bet plačiau atverti savo akiratį ir suprasti, kas darosi pasaulyje, ne tik Lietuvoje. Kiekvienas turi pagalvoti ir, jei pats negali niekuo prisidėti prie geresnių pokyčių mūsų atžvilgiu, turėtų susirasti lyderius. Nebūtinai pačiam viską žinoti. Vieni iš didžiausių lyderių yra Konsultavimo tarnyba, organizacija, kuri yra apolitiška, teikia mums labai svarbias paslaugas, yra įkurta pačių ūkininkų. Manau, kad prieš 30 m. LŽŪKT nežinojo, kad turės tiek funkcijų, kiek turi dabar: kiek žurnalų jie turi pildyti, kiek visokių projektų rengia“, – įžvalgomis dalinosi A. Bradauskas.

Šventinėje viktorinoje buvo klausimas, kokia yra Konsultavimo tarnybos misija. Vienas iš pirmųjų nuskambėjo atsakymas – padėti žmonėms. Raseinių r. biuras, kiti, pabirę po visą Lietuvą, ir centrinės buveinės specialistai, dirbantys Akademijoje, Kėdainių r., žengia į kitą dešimtmetį su misija: žiniomis, inovacijomis ir partneryste jūsų verslo tikslą darome pasiekiamą!

 

Partnerio turinys

Dalintis

Advertisement

Advertisement

2024/04/25

Buvęs miestietis žemės ūkyje – kaip žuvis vandenyje

Kėdainių r. Vermenos žemės ūkio bendrovės (ŽŪB) karvės – vienos produktyviausių šalyje. Per dieną duoda vidutiniškai po 34 litrus pieno. „Karvė gali suėsti daug kokybiško pašaro, tačiau neduos daug baltyming...
2024/04/25

Lietuvos parlamentas metams pratęsė sankcijas rusams ir baltarusiams

Rusijai tęsiant karą Ukrainoje, Lietuvos Seimas metams pratęsė nacionalines sankcijas Rusijos ir Baltarusijos piliečiams. Nors būta siūlymų baltarusiams nustatyti naujų ribojimų, parlamentarai jiems nepritarė.
2024/04/25

Investuoti į žemės ūkio valdas ūkininkai gali ir su projekto partneriais – iš viso paramai skirta beveik 100 mln. eurų

Ūkininkai, siekiantys modernizuoti savo ūkius, iki gegužės 31 d. kviečiami teikti paraiškas pagal Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023–2027 metų strateginio plano intervencinę priemonę „Investicijos į žemės ūkio valdas&ldqu...
2024/04/25

Tarptautinės operacijos metu sulaikyti vertingas knygas iš Europos bibliotekų grobę asmenys

Šią savaitę Lietuvos, Prancūzijos, Latvijos, Lenkijos, Šveicarijos bei Sakartvelo teisėsaugos pareigūnai įvykdė tarptautinę operaciją, kurios metu sulaikyti, įtariama, organizuotos nusikalstamos grupuotės nariai, iš Europoje e...
2024/04/25

Aktualūs pakeitimai dalyvaujantiems agrarinės aplinkosaugos priemonėje

Žemės ūkio ministro balandžio 22 d. įsakymu pakeistos Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Agrarinė aplinkosauga ir klimatas“ įgyvendinimo taisyklės.
2024/04/25

Radviliškio rajone statys „Agrokoncerno“ fermų kompleksą – darbų vertė 52,6 mln. eurų

Tvarios miestų ir infrastruktūros plėtros bendrovė „YIT Lietuva“ Radviliškio rajone, Bebrujų kaime, statys modernų 52,6 mln. eurų vertės „Agrokoncerno grupės“ karvių fermų kompleksą. 53 ha ploto sklype plėtojamas kom...
2024/04/25

Vidmantas Janulevičius. Kad Rusija mūsų nepultų

Savaitgalį džiaugėmės, kad JAV Atstovų Rūmai pritarė milijardinei paramai Rusijos užpultai Ukrainai. Nepaprastai svarbus momentas Ukrainai. Ir nors skeptikai vis tiek kabinėjasi prie paramos teikimo formos, bet ne skeptikai galų gale priima pasaul...
2024/04/25

Minint Vaistinių augalų sektoriaus šimtmetį, atidaryta paroda VDU Botanikos sodo parke

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Botanikos sodo Vaistinių augalų skyrius šiemet švenčia savo šimtąsias metines. Minint šią progą, sodo parkas pasipuošė istorinių nuotraukų ir dokumentų paroda, kurioje peržvelg...
2024/04/25

Darbštūs žemaičiai po išbandymų nepasidavė

Šilalės r. Burkėnų k. ūkininkaujančių Loretos ir Vytauto Šacauskų ūkininkavimo patirtį bene geriausiai apibūdintų žinomas posakis – kai užsidaro durys, atsiveria langas. Susidūrę su sunkumais, užsispyrę darbštūs žemaičia...