Modernaus dizaino priešingybė – kaimiško stiliaus interjeras

Modernus namų dizainas patinka ne kiekvienam, todėl šiame straipsnyje galėsite susipažinti su jo priešingybe – kaimišku interjeru. Norint gyventi kaimiško stiliaus namuose jums nebūtina gyventi rąstinėje trobelėje ar senoje sodyboje. Tereikia interjere pabrėžti natūralumą ir organiškumą. Jame dažniausiai naudojami iš medienos padaryti daiktai, tačiau reikia nepamiršti ir kitų niuansų, kurie padės susikurti kaimiško stiliaus namus.

Dideli baldai

Skirtingai nei kiti interjero dizaino stiliai, kaimiškasis pasižymi dideliais ir sunkiais baldais. Ieškodami jų rinkitės didelius stalus, masyvias spintas ar komodas, pagamintas iš medienos. Taip pat šiame interjere puikiai derės odiniai baldai. Norint susikurti komfortišką poilsio vietą svetainėje labai tiks kokybiški foteliai. Jie ne tik taps interjero akcentu, tačiau bus ir jauki vieta leisti vakarus. Dideli baldai kartais gali sukurti apsunkintą, šaltą įvaizdį. Todėl nepamirškite detalių, kurios namus paverstų malonia erdve. Prie baldų derinkite įvairias žvakes, užtiesalus ir pagalvėles.

Spalvos

Daugelis miestiškų interjerų orientuoti į ryškias spalvas ir drąsius sprendimus. Jei norite sukurti natūralesnį namų įvaizdį, atkreipkite dėmesį būtent į spalvas. Siekite žemiškos jų paletės, naudokite rudus, pilkus ir žalius atspalvius. Įkvėpimo spalvoms ir jų deriniams galite semtis iš gamtos. Būdami joje atkreipkite dėmesį į aplinką ir patikusius dalykus atkartokite namuose. Baldams ir apmušalams rinkitės nedažytus audinius ir natūralias medžiagas. Taip neapkrausite interjero ir pasieksite maksimalų natūralumo įspūdį.

Natūralios detalės

Kuo labiau apdirbtos medžiagos, tuo mažiau kaimiško žavesio. Tikrai kaimiška aplinka bus pilna medienos ir akmens be jokių pakeitimų. Ieškokite rankų darbo kūrinių. Turintys dėmę ar netobulą formą daiktai tampa tik dar patrauklesni. Venkite blizgių baldų ir sintetinių medžiagų. Kilimus ir užtiesalus rinkitės pagamintus iš natūralių medžiagų, pavyzdžiui, vilnos. Papildomo jaukumo namams suteiks ir interjerą papildys molinės vazos, keraminės statulėlės ar pintinės dėžės daiktams susidėti.

Jie nenorite įmantraus namų įvaizdžio, atkreipkite dėmesį į natūralias medžiagas. Susikūrę kaimišką interjerą, net ir mieste jausitės ramiai, neprarasite ryšio su gamta ir turėsite paprastus, bet kartu ir neįprastus namus.

https://www.magresbaldai.lt/

2021-09-02