Ashburn +13,3 °C Debesuota
Sekmadienis, 10 Grd 2023
Ashburn +13,3 °C Debesuota
Sekmadienis, 10 Grd 2023

Ieškomos verslininkės, norinčios laimėti 10 tūkstančių eurų stipendiją

2023/09/26


Tarptautinė stipendijų programa moterims verslininkėms „She’s Next” šiemet ir vėl ieško naujų laimėtojų, norinčių pakelti savo verslus į aukštesnį lygmenį.

Asmeninė patirtis kuriant prekės ženklą

Pernai „Visa” ir „Luminor” banko įsteigtą 10 tūkst. eurų stipendiją laimėjo „Bosaddo“ prekės ženklo įkūrėjos Simona Sadauskienė ir Viktorija Bobinaitė. Stilingi ir akį traukiantys „Bosaddo” drabužiai daugumai Lietuvos baleto šokėjų jau žinomi ir vertinami. Jie ypatingi tuo, kad šildo šokėjo kūną. Šildomieji drabužiai šokėjams yra ypač svarbūs, nes neleisdami kūnui atvėsti ne tik suteikia komfortą juos dėvintiems, bet ir užkerta kelią traumų atsiradimui.

Simona Sadauskiene
Simona Sadauskienė.

„Bosaddo” įkūrėjos šią drabužių liniją pradėjo pačios asmeniškai susidūrusios su šildomųjų baleto rūbų stoka rinkoje. Simonos dukra yra profesionali baleto šokėja, o Viktorija – profesionali choreografė, todėl abiem moterims ši verslo sritis yra artima ir svarbi. Pasak Simonos, įmonių, siūlančių šildomuosius baleto drabužius, yra labai nedaug, jų asortimentas nėra didelis, o kaina - aukšta, todėl partnerės kartu nusprendė ieškoti būdų, kaip šią problemą išspręsti.

„Bosaddo” prekės ženklą verslininkės kūrė iš savo lėšų. Tam prireikė motyvacijos ir didelio tikėjimo kuriamu produktu, taip pat – išskirtinio dėmesio savo tikslinei auditorijai. Įmonės klientai yra profesionalūs baleto šokėjai ir tie, kurie ketina tokiais tapti, o „Bosaddo” tikslas – jais pasirūpinti, kad šie repeticijų metu jaustųsi patogiau ir atrodytų stilingai. Būtent todėl, kurdamos baleto aprangos liniją, Simona ir Viktorija konsultavosi su baleto šokėjais, atidžiai klausėsi jų patarimų.

Galimybė plėstis ir investuoti į naujus produktus

Pernai „Bosaddo” laimėjo „Visa” organizuojamą „She’s Next” stipendijų programos prizą – 10 tūkst. eurų ir vienerius metus mentorystės mokymų. Laimėjus šią stipendiją, Simona nusprendė ją investuoti į verslo tobulinimą, o bendraudama su kompetentingais mentoriais siekė įgyti naujų žinių, plėsti akiratį, pažinčių ratą bei pasisemti naujų idėjų tolimesniam įmonės keliui.

„Bet kokia finansinė parama mūsų mažam verslui – tai didelis žingsnis pirmyn. Mes galėjome investuoti į medžiagas, gamybą, naujų modelių įvedimą bei platesnę sklaidą“, – sakė šildomųjų baleto drabužių įmonės įkūrėja.

Šiandien, praėjus metams nuo laimėjimo, Simona sako, kad stipendija suteikė įmonei finansinę laisvę labiau atsižvelgti į klientų prašymus, kurti naujus produktus. „Bosaddo” baleto aprangos asortimente atsirado pilki, melsvi bei šokolado spalvos šildomieji kostiumai, kuriuos teigiamai įvertino klientai. Atsiradus šiems produktams, „Bosaddo” veikla prasiplėtė ir į tokias šalis, kaip Australija ir Norvegija. „Bosaddo” savo auditorijai taip pat galėjo pristatyti ir naują produktą – kojines.

Kuri bus kita?

„Luminor” bankas kartu su „Visa” šiemet vėl startuoja su tarptautine stipendijų programa moterims verslininkėms „She’s Next”. Šios inciatyvos tikslas – suteikti reikalingus išteklius ir priemones, kurios padėtų sėkmingai plėtotis moterims priklausančioms įmonėmis. Šiemet Lietuvoje dviem moterų valdomiems verslams vėl bus skiriamos dvi stipendijos po 10 tūkst. eurų ir taip pat asmeninės verslo mentorystės vieneriems metams. Moterys, turinčios bent vienerius metus veikiantį verslą ir susidomėjusios šia stipendija, yra kviečiamos teikti paraiškas iki rugsėjo 28 dienos. Tą galima padaryti čia.

 

Partnerio turinys

123rf nuotr.

Dalintis

Advertisement

Advertisement

2023/12/10

Rusiški grūdai užkariauja Lietuvos rinką

Europos Sąjunga (ES) Rusijai netaiko sankcijų, susijusių su žemės ūkio produktų eksportu, todėl rusiškų grūdų srautai sėkmingai keliauja į Bendriją. Kaimyninė Latvija jau užsitarnavo šalies, importuojančios didžiausius rusiškų...
2023/12/10

Hidroenergetikai dvaro sodyboje restauruoja stogą: „Esame bendruomenės nariai“

Hidroenergetikos įmonė Biržuvėnų dvaro sodybos (Telšių r.) buvusį kartono fabriką nuomojasi jau dvidešimt metų ir siekia apsaugoti šį kultūros paveldo objektą.
2023/12/10

Nepamirškime patikrinti, ar bitės saugiai žiemoja

Žiemos laikotarpiu bityne darbo netrūksta. Ruoštis ateinančiai vasarai niekada ne per ansti, o kaskart apeiti ir pasiklausyti, kaip žiemoja bitės – kiekvieno bitininko pareiga.
2023/12/10

Nuo kitų metų gegužės – nauji reikalavimai pavežėjams, kitiems vežimo paslaugų teikėjams

Siekiant mažinti šešėlį ir užtikrinti didesnį keleivių saugumą bei geresnį aptarnavimą, nuo kitų metų gegužės planuojama pakeisti keleivių vežimo už atlygį lengvaisiais automobiliais teisinį reglamentavimą. Tarp svarbiausių pokyčių &...
2023/12/10

Kaimas šventė naujojo tilto vardynas

Lietuvos kelių, žvyrkelių, tiltų būklė – viena iš svarbiausių patikimų temų peikti valdžią, politikus, biurokratus. Bet artėjant Kalėdoms būna išimčių – beveik stebuklų.
2023/12/10

Įvyko pirmosios žiemos sezono ristūnų žirgų lenktynės (nuotraukų galerija)

Šeštadienį, gruodžio 9-ąją, Širvintų hipodrome įvyko pirmos žiemos ristūnų žirgų lenktynės. Rungėsi 15 ristūnų ir vadeliotojų duetų, įveikę 1800 m distanciją.
2023/12/10

Ko reikia aplinkos apželdintojui: mylėti augalus ir nebijoti išsitepti

Lietuvos gyventojai pastaruoju metu vis daugiau dėmesio skiria savo namų ar sodybų aplinkos puoselėjimui, tad auga ir kraštovaizdžio bei dekoratyvinio apželdinimo specialistų paklausa. Dirbantys šioje srityje ne vienerius metus sako,...
2023/12/10

Milijonai įsisavinti. Išmokų meldinės nendrinukės „apsaugai“ nusipelno ne visi? (II)

Išgarsinto brangiausio Lietuvoje paukštelio meldinės nendrinukės išsaugojimas dosniai remiamas ne tik per europinę LIFE programą, bet ir iš žemės ūkiui bei kaimo plėtrai skiriamos paramos. Šio reto giesmininko gl...
2023/12/10

Ekologinių Danijos ūkių sėkmės paslaptis: dėmesys efektyvumui, inovacijoms ir vartotojų pasitikėjimas

Danijos ūkiai pagrįstai laikomi vienais inovatyviausių pasaulyje. Keliuose jų apsilankęs žemės ūkio viceministras Egidijus Giedraitis kartu su Žemės ūkio ministerijos, „Ekoagros“, ūkininkų bei jų atstovais domėjosi, kaip danų ūkininkai...