Ashburn +2,1 °C Mažai debesuota
Antradienis, 5 Grd 2023
Ashburn +2,1 °C Mažai debesuota
Antradienis, 5 Grd 2023

„DPD Fresh“: ilgai laukta šviežios produkcijos pristatymo paslauga

2023/08/10


Startuoja „nuo ūkio iki stalo“ prekybos modelį įgalinanti logistikos paslauga „DPD Fresh“: šviežio maisto produkciją pirkėjams visoje Lietuvoje pristatys tiesiai iš ūkių, gamintojų bei importuotojų.

Siuntų pristatymo lyderiai „DPD Lietuva“ pirmieji rinkoje pristato ūkininkų, produktų importuotojų ir kitų maisto gamintojų ilgai lauktą šviežios produkcijos pristatymo paslaugą „DPD Fresh“. Nuo šiol vietos gamintojai ir prekeiviai galės daugiau dėmesio skirti verslo plėtrai, o sklandžiu maisto produkcijos pristatymu pirkėjams visoje Lietuvoje pasirūpins kurjeriai.

Patogus sprendimas šviežių produktų logistikai

Naudojantis paslauga „DPD Fresh“ verslininkai galės siųsti mėsos, įvairius šviežio pieno, žuvies produktus bei gaminius, šviežias daržoves bei vaisius. Visoje logistikos grandinėje DPD Lietuva įdiegė dedikuotus procesus, temperatūrą kontroliuojančią infrastruktūros elementus, kurie užtikrins tinkamą maisto produktų pristatymą.

Naująja paslauga nuo pat pirmų dienų pradėjo naudotis tokie žinomi prekių ženklai kaip „Mėsos broliai“, „Naturalia ūkis“, „Mažoji Italija“, „Agaras“, „Rimutės šimtalapis“, „Bluefish Retail Group“ ir kiti maisto gamintojai, importuotojai bei ūkininkai.

Pasak „Agaras“ Komercijos direktorės Dainos Butėnės, mėsos mylėtojai galės užsisakyti mėgstamų „Feel the Beef „ ir „Agaras“ kepsnių tiesiai į namus. Internetu perkantys klientai galės rinktis iš pilno asortimento, kurį ne visuomet pavyksta rasti prekybos vietose.

„Savo veikloje tikime, kad gera mėsa yra teisė, o ne privilegija. Bendradarbiaudami su „DPD Fresh“ būsime ramūs, kad transportavimo metu bus išlaikyti temperatūriniai režimai, ir produktas pasieks vartotojus šviežias ir nepakitęs. Transportavimo metu nebereikės naudoti šaldymo elementų, todėl dirbsime tvariau“,  – pasakoja D. Butėnė.

„Greitas, saugus ir patogus šviežio maisto siuntų pristatymas tiesiai iš gamintojų ypač svarbus vertinant pastaruosius keletą metų augantį visuomenės susidomėjimą šalyje užauginta ir pagaminta produkcija, norą žinoti daugiau informacijos apie jos kilmę, turėti galimybę rinktis įvairesnius produktus nei galima rasti tiesiog prekybos tinkluose. Tačiau pastebima, kad  gamintojams neretai didelių iššūkių keldavo parduodamų prekių pristatymas jų pirkėjams ir, apribodami savo verslo plėtros galimybes, jie tokios minties anksčiau išvis atsisakydavo arba veiklą apribodavo ribotose teritorijose. Mūsų nauja paslauga leidžia ūkininkams ir gamintojams planuoti verslo plėtrą ir siūlo patogų sprendimą šviežių produktų logistikos problemai spręsti“, – sako Robertas Vilkaitis, „DPD Lietuva“ generalinis direktorius.

R. Vilkaičio teigimu, gamintojai galės daugiau dėmesio skirti ūkio vystymui, kadangi nuo šiol sklandžiu šviežios produkcijos pristatymu pirkėjams rūpinsis „DPD Fresh“ kurjeriai.

Paslauga užtikrins spartesnę verslo plėtrą

Nors Lietuva garsėja išskirtinės kokybės šviežia produkcija, dažnai apie ūkininkų užauginamus ar pagaminamus maisto produktus žino tik labai ribotas pirkėjų ratas. Pavyzdžiui, daugelis smulkiųjų ūkininkų vis dar prekiauja savo produkcija iš namų, rūpinasi pardavimo furgonėlių nuoma ar patys vežioja produktus į turgų ar parduotuves.

„Statistiniai duomenys rodo, kad maisto prekybos internetu rinka kasmet sparčiai auga. Vien praėjusiais metais daugiau nei trečdalis tokiu būdu apsipirkinėjusių vartotojų pirko ir maisto produktus, todėl pristatydami naują paslaugą „DPD Fresh“ skatiname gamintojus pereiti prie tiek jiems, tiek pirkėjams patogesnės elektroninės prekybos. Gamintojams, produktų importuotojams ir prekeiviams bei vietos ūkiams nuo šiol tai reiškia platų pirkėjų iš visos Lietuvos  pasiekiamumą, o pirkėjams – galimybę mėgautis šviežia, sveikesne produkcija tiesiai iš vietinių ūkių“, – pažymi R. Vilkaitis.

Greitas ir kokybiškas pristatymas

Nuo šiol su „DPD Fresh“ siųsti maisto prekių siuntas ūkininkai ir verslininkai galės panašiai kaip tai vyksta pristatant įprastas siuntas: galios įprasti siuntų surinkimo ir pristatymo terminai, galimas ir dažnas pristatymas per 1 darbo dieną.

Tačiau prekės, kurių galiojimo terminas siuntos paėmimo dieną bus trumpesnis nei 5 kalendorinės dienos, pristatomos nebus, pažymi R. Vilkaitis. Maisto siuntoms taip pat bus taikomi ir specialūs svorio, matmenų bei pakuotės apribojimai.

„Priimdami ir gabendami siuntą rūpinamės, kad jos gavėją pasiektų aukščiausios kokybės, vartoti tinkamas maisto produktas. Dėl šios priežasties taikome griežtus temperatūros kontrolės ir produktų galiojimo laiko reikalavimus. Kartu imamės ir papildomų saugumo priemonių dėl pažeistų ar netinkamų siuntų“, – sako „DPD Lietuva“ generalinis direktorius.

Viso siuntos kelio metu pristatymas bus vykdomas transporto priemonėse, aprūpintose specialia temperatūrinio režimo palaikymo nuo 0°C iki +4°C įranga. Kiekviena „DPD Lietuva“ terminaluose esanti šaldymo patalpa ir transportavimo priemonės turi specialius temperatūrų daviklius, fiksuojančius ir pranešančius apie bet kokius maisto siuntos temperatūros pasikeitimus.

Šviežias maistas – nuo ūkio iki stalo

Naujoji paslauga „DPD Fresh“ taip pat užtikrins spartesnį ir kokybiškesnį Europos Sąjungos strategijos „Nuo ūkio iki stalo“ įgyvendinimą. Vykdant strategiją, siekiama kurti sistemą, užtikrinančią šviežio ir saugaus maisto visiems europiečiams tiekimą, padidinti visos tiekimo grandinės tvarumą.

„Tikime, kad paslaugos pagalba kuriamas tiesioginis ūkių ir vartotojų tarpusavio ryšys gali reikšmingai prisidėti sprendžiant maisto švaistymo ir tiekimo grandinių poveikio problemas. Džiaugiamės galėdami tokį svarbų sprendimą pasiūlyti pirmieji Lietuvoje“, – teigia „DPD Lietuva“ generalinis direktorius.

Daugiau apie naują paslaugą „DPD Fresh“ galite skaityti čia.

 

Partnerio turinys

Dalintis

Advertisement

Advertisement

2023/12/05

Milijonai įsisavinti. O kur meldinės nendrinukės populiacijos šuolis? (I)

Turbūt daugelis Lietuvoje žino, kad brangiausias pas mus paukštukas – visaip išgarsinta meldinė nendrinukė. Brangus jis ne tik todėl, kad yra itin retas ir saugomas, bet ir pinigine išraiška. Tam skiriami milijona...
2023/12/05

Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2014–2020 metų veiksmų programos uždarymo renginyje – padėkos sektoriaus atstovams

Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2014–2020 metų veiksmų programos įgyvendinimui artėjant prie finišo tiesiosios, Žemės ūkio ministerija pakvietė žuvininkystės sektoriaus atstovus ir suinteresuotas institucijas apžvelgti šios p...
2023/12/05

Vilniaus miesto klinikinės ligoninės gydytojui skirta 46,4 tūkst. eurų bauda

Vilniaus miesto apylinkės teismas išnagrinėjo Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) tirtą baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai kyšininkavimu buvo pareikšti dviem Vilniaus miesto klinikinės ligoninės gydytojams ir dviem juos papirk...
2023/12/05

Seimas patvirtino 2024 metų valstybės biudžeto projektą

Šiandien Seime patvirtintas Finansų ministerijos parengtas 2024 metų valstybės biudžeto projektas, kuriame didžiausias dėmesys skiriamas švietimo susitarimo įgyvendinimui ir trims Finansų ministerijos (FM) išskirtoms prioritet...
2023/12/05

Paprikos lauke – įdomesnės ir saldesnės

Ar visi esame matę vadinamųjų pomidorinių arba spiralinių paprikų, auginamų lysvėje? Tokių radome Salvinos Kievinienės ūkyje (Panevėžio r., Ramygala): čia paprikos pastaraisiais metais stebino derliumi ne tik šiltnamyje, bet ir lauke. Pa&sc...
2023/12/05

Parama tvarioms ūkių investicijoms

Šiais metais pradėtame įgyvendinti Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023–2027 metų strateginiame plane (SP) yra nauja intervencinė priemonė „Tvarios investicijos į žemės ūkio valdas“, pagal kurią pirmasis kvietimas tei...
2023/12/05

Klaipėdos rajone pagerbti „Metų ūkis 2023“ prizininkai

Kasmetiniai apdovanojimai „Metų ūkis“ toliau tęsia tradiciją – šiemet buvo įteikti dar trys apdovanojimai prizines vietas pelniusiems ūkininkams, savo veiklą vystantiems Klaipėdos rajone.
2023/12/05

Renovuoti namai kelia naujų idėjų

Naujai renovuoti Kapčiamiesčio (Lazdijų r.) bendruomenės namai jau atidaryti. Ir visa tai pavyko padaryti gavus įvairią paramą. Daugiau nei 60 narių vienijanti Kapčiamiesčio bendruomenė, vadovaujama pirmininkės Ramintos Karauskienės, per 6 metus į...
2023/12/05

Gyvos avys prakartėlėje: tai gyvūnų kankinimas

Gruodžio 2-ąją įvyko „TAI BENT Kalėdų eglės įžiebimas Druskininkuose“. Jame dalyvius linksmino ir Vidas Bareikis, ir lazerių bei ugnies šou, net fejerverkai pokšėjo. Deja, šventėje buvo priverstos dalyvauti ir prak...