Ashburn +26,4 °C Mažai debesuota
Ketvirtadienis, 13 Bir 2024
Ashburn +26,4 °C Mažai debesuota
Ketvirtadienis, 13 Bir 2024

NOVAG dirba žemdirbiams

2023/11/13


2011 m. įkurta NOVAG SAS Vakarų Prancūzijoje Fressines mieste esančioje pagrindinėje gamykloje kuria ir gamina neariamosios sėjos mašinas. „Tausojamoji žemdirbystė yra ateitis“, – toks yra šios įmonės filosofijos ir sėjimo technologijos pagrindas. Ūkininkaujant be jokio žemės dirbimo, dirva apsaugoma nuo išdžiūvimo, humuso praradimo ir erozijos.

Novag sėkmė pagrįsta išskirtine apverstos T formos sėjos noragėlių Novag T-SlotPlus sistema. Anot įmonės steigėjo ir vyriausiojo kūrėjo Ramzi Frikha, tai yra unikali sistema, sukurta remiantis Australijos ir Naujosios Zelandijos ūkininkų ilgamete patirtimi, taikant tausojamosios žemdirbystės principus savo ūkiuose.

Gamykloje kasmet pagaminama apie 50 neariamosios sėjos mašinų. Didžiausias modelis – naujasis Novag T-ForcePlus 950 ant vikšrų – pirmą kartą visuomenei bus pristatytas 2023-iųjų lapkritį Hanoveryje, Agritechnica 2023 parodoje. Gaminių asortimentas yra platus – įmonė siūlo moderniausias neariamosios sėjos mašinas nuo 1 m iki 10 m darbinio pločio.

Novag sėjamosios jau daugelį metų naudojamos dideliuose ūkiuose visame pasaulyje, taip pat ir Baltijos šalyse. „Stebime didėjančią neariamosios technologijos paklausą. Politiniai ir klimato iššūkiai, su kuriais susiduria žemės ūkis, iš esmės visur yra vienodi. Ūkininkai visame pasaulyje skundžiasi, kad jų dirvožemis vis labiau senka, sąnaudos didėja, o kvalifikuotos darbo jėgos trūksta. Atsiranda vis daugiau abejojančių tradicine ūkininkavimo praktika ir ieškančių sprendimų, kaip pagerinti dirvožemio būklę ir struktūrą, išlaikyti derlingumą, taupyti brangų darbo laiką ir pagerinti ūkio pelningumą“, – aiškina Lucas Zickermann, Novag GmbH pardavimų ir produktų vadovas Vokietijoje.

„Džiaugiamės ne tik pirmaisiais klientais visose naujose rinkose, bet ir atradę kompetentingų pardavimo partnerių, turinčių tiesioginės sėjos patirties“, – sako L. Zickermann.

Lietuvoje Novag prekybos atstovas yra UAB „Agroplanas“. Tai yra nuo 2003 m. sėkmingai veikianti įmonė. Jos pagrindinės veiklos sritys:

  • tiksliojo ūkininkavimo paslaugos – atliekami dirvožemio tyrimai, skaitmeninių tręšimo planų sudarymas, konsultacijos;
  • prekyba žemės ūkio technika – vokiečių kompanijos Fritzmeier azoto sensoriai ISARIA, neariamosios žemdirbystės sėjamosios Novag.

NOVAGO

„Agritechnica“ parodoje Novag pristatys šiemet pagamintus modelius Novag T-ForcePlus 950 ir Novag T-ForcePlus 250. Kviečiame aplankyti Novag 11 salėje, E05 stende.

Kontaktai:

UAB „Agroplanas“, Alyvų g. 15, LT-60192 Gabšiai, Raseinių r., Lietuva

Tel. + 370 699 14 575, el. p. v.kropaitis@agroplanas.lt

www.agroplanas.lt

 

Nr. 336/7

Dalintis