Ashburn +0,1 °C Dangus giedras
Šeštadienis, 28 Sau 2023
Spausdintų leidinių prenumerata
Ashburn +0,1 °C Dangus giedras
Šeštadienis, 28 Sau 2023

Vienas vertingiausių prizų žemės ūkio sektoriaus istorijoje iškeliavo į Šiaulių rajoną

2022/11/17


Agrokoncerno“ įmonių grupei priklausanti įmonė „Agrokoncerno technika“ ūkininkams skirtame renginyje paskelbė visą vasarą vykusios loterijos laimėtoją. Ūkininkai iš visos Lietuvos buvo kviečiami dalyvauti akcijoje-loterijoje „Iš Agrokoncerno perki – BEDNAR techniką laimi!“.

Iškilminga burtų traukimo ceremonija buvo surengta specialaus renginio metu. Juo „Agrokoncerno“ įmonių grupė norėjo padėkoti ūkininkams už bendrą darbą, dalijimąsi patirtimi ir bendrystę. Stebint nepriklausomiems stebėtojams paaiškėjo, kad daugiau nei 25 tūkstančių eurų vertės, 7,5 metro darbinio pločio ražienų akėčios BEDNAR Striegel PRO atiteko ūkininkui Virginijui Plakiui iš Naisių, Šiaulių r.

(„Agrokoncerno“ įmonių grupė, „Agrokoncerno technika“, BEDNAR, Mindaugas Lapatkinas Iš viso akcijoje „Iš Agrokoncerno perki – BEDNAR techniką laimi“ dalyvavo 289 ūkiai.

Ūkyje išbandys naują padargą

Pasak „Agrokoncerno technika“ direktoriaus Mindaugo Lapatkino, tai yra neabejotinai vienas vertingiausių prizų šalies žemės ūkio sektoriaus istorijoje. Jį laimėti turėjo galimybę ūkininkai, nuo birželio 1 iki rugsėjo 30 dienos įsigiję produktų ir / ar paslaugų už 50 tūkst. eurų ir daugiau iš įmonių „Agrokoncerno technika“ arba „Agrokoncernas“.

Akcijos-loterijos laimėtojui atitekusios ražienų akėčios yra skirtos pradiniam augalų liekanų tvarkymui nuėmus derlių. Jas galima veiksmingai naudoti pirminiam ražienos skutimui, tarpinių kultūrų sėjai, dirvos paruošimui, atvėrimui ir sušildymui pavasarį, pievų ar javų pasėlių aeravimui.

Apie pergalę, iš karto po laimėtojo paskelbimo, V. Plakį skambučiu informavo renginyje dalyvavę ūkininkai. Tokio padargo savo ūkyje vyras neturi, todėl nekantrauja jį išbandyti.

„Daug metų rimtai dirbu su „Agrokoncernu“, nes visada pasiūlo geras sąlygas, kokybiškus produktus. Atsiskaitymai yra laiku ir su produkcijos pardavimu viskas vyksta sklandžiai. Todėl tiek metų ir tęsiasi bendradarbiavimas. Nesitikėjau laimėti loterijoje, todėl, kai pažįstami pradėjo skambinti, tikrai maloniai nustebino“, – iš karto po renginio telefonu emocijomis dalijosi ūkininkas.

Dar penki akcijos-loterijos dalyviai Dalius Čapaitis, Deividas Žiurauskas, Paulius Butkus, Paulius Rimeikis ir Virginijus Kazlauskas laimėjo papildomus prizus – po 100 tūkstančių AGROlitų, kuriuos jie galės panaudoti žemdirbių klube „Žemyna“.

Žemės ūkio ateitis – išmaniosios technologijos

Kalbėdamas apie BEDNAR prekės ženklą, kurio pagamintos ražienų akėčios iškeliaus į V. Plakio ūkį, įmonės „Agrokoncerno technika“ direktorius M. Lapatkinas džiaugėsi, kad dėl geltonos spalvos gerai atpažįstami žemės ūkiui skirti padargai sėkmingai įsitvirtina šalies ūkiuose.

„Iki šiol Lietuvoje mes spėjome pademonstruoti tik sėjamąsias ir diskinius skutikus, tačiau ši įmonė turi daugybę kitų žemės ūkio padargų, kurie kitose valstybėse yra rinkos lyderiai. Kad geltonos spalvos laukuose tik daugės, rodo tai, kad atsivežus techniką demonstracijoms ji labai dažnai iš karto yra ir nuperkama. Reiškia, kad einame teisingu keliu“, – kalbėjo M. Lapatkinas.

Sėkminga partneryste džiaugėsi ir įmonės BEDNAR FMT pardavimo vadovas Gytis Slavinskas. Jis neabejoja, kad „Agrokoncerno technika“ turi visas galimybes kitais metais tapti pirmaujančia BEDNAR technikos pardavėja Europoje.

Pagrindinis akcijos prizas – 7,5 m darbinio pločio ražienų akėčios BEDNAR STRIEGEL PRO.

„Agrokoncerno“ Agro tiksliųjų technologijų centro (AgroTTC) komanda susirinkusiems svečiams pristatė Radviliškio rajone įkurtame „Ateities ūkyje“ atliktus gamybinius bandymus bei jų rezultatus. Naujausias bandymas – sėja ir tręšimas kintama norma buvo atliktas būtent naudojant BEDNAR techniką.

Pasak įmonės „Agrokoncernas“ AgroTTC skyriaus vadovo Arno Radzevičiaus, tiksliosios technologijos yra neatsiejamos nuo pažangios technikos. Jis įsitikinęs, kad tik gera sinergija tarp agronomijos ir technikos bei išmanių sprendimų padės įgyvendinti žemės ūkiui keliamus tikslus.

Lietuvos ūkininkai lenkia ir didesnes šalis

(„Agrokoncerno“ įmonių grupė, „Agrokoncerno technika“, BEDNAR, Mindaugas Lapatkinas UAB „Agrokoncerno technika“ direktorius Mindaugas Lapatkinas dėkojo susirinkusiems ūkininkams už pasitikėjimą ir bendrus darbus.

Įmonės „Agrokoncernas“ direktorius Edgaras Šakys į oficialų akcijos nugalėtojui išsiaiškinti skirtą renginį susirinkusiems dalyviams dėkojo už bendrą darbą ir pasiekimus. Pasak jo, pastarųjų metų duomenimis Lietuvoje užauginamo derliaus rodikliai siekia 7–8 milijonus tonų. Palyginimui, tiek užaugina kaimyninė Baltarusija, kuri turi net keturis kartus didesnį žemės ūkio paskirties plotą.

„Dirbdami kartu aprūpiname žmones sveika ir kokybiška produkcija. Mes žinome, kaip užauginti gausų derlių, taip pat turime visas galimybes žengti koja kojon su mokslo naujovėmis. Kiekviena mūsų atnešta naujiena padeda sutaupyti pinigų ir net sveikatos. Todėl tikiuosi, kad ir toliau bendradarbiausime siekdami pasaulį, šalies gyventojus ir savo šeimas maitinti sveika žemės ūkio produkcija“, – kalbėjo E. Šakys.

Iškilmingą renginį užbaigė grupės „The Electric Ladies“ smuikininkės. Įmonės „Agrokocernas“ vadovas priminė, kad kitais metais „Agrokoncerno“ įmonių grupė žymės savo veik­los trisdešimtmetį, todėl part­neriams ir klientams pažadėjo, kad ir toliau netrūks įvairių staig­menų ir gerų naujienų.

Viena iš jų – „Agrokoncerno“ ambasadorių klubas. Šio išskirtinio klubo nariais bus kviečiami tapti pažangiausi, daug žinių ir patirties sukaupę bei aukštas vertybes puoselėjantys ūkininkai iš visos Lietuvos. Savo ruožtu įmonė jiems teiks išskirtinius pasiūlymus ir ­privilegijas.

BEDNAR BEDNAR FMT pardavimo vadovas Gytis Slavinskas džiaugėsi sėkminga partneryste su „Agrokoncerno technika“. („Agrokoncerno“ įmonių grupė, „Agrokoncerno technika“, BEDNAR, Mindaugas Lapatkinas Šventėje dalyvavo per šimtą ūkininkų iš visos Lietuvos. Net penki akcijos dalyviai buvo apdovanoti papildomais prizais.

„Agrokoncerno“ fotoinformacija

2022.11.17

Susijusios temos - skaitykite: Agrokoncerno įmonių grupė, „Agrokoncerno technika“, BEDNAR, Mindaugas Lapatkinas

Visa informacija, esanti portale,  yra UAB „Ūkininko patarėjas“ nuosavybė. Griežtai draudžiama ją kopijuoti, keisti, perpublikuoti ar kitaip naudotis komerciniais tikslais be Bendrovės leidimo.

 305/7

Dalintis

2023/01/28

Valstybė smūgiuoja veislininkystei – atsikrato įmonių

Veislininkystės įmonių privatizavimą žemdirbių atstovai vadina istorine klaida ir pabrėžia, kad nacionalinę veislininkystę žlugdyti gali tik labai netoliaregiška valdžia. Šioms įmonėms aukciono plaktuku mojavo dar ankstesnės kadencij...
2023/01/28

Tarptautinį narkotikų gabenimo verslą organizavusiam panevėžiečiui – teismo nuosprendis

Daugiau kaip 300 kg kokaino neteisėtą gabenimą jachta organizavusiam ir beveik 760 kg kanapių dervos pervežimą iš Ispanijos į Rusiją koordinavusiam piliečiui E. M. skirta galutinė 13 metų laisvės atėmimo bausmė.
2023/01/28

Žalumynai ant palangės: nestandartiniai sprendimai

Žalumynų ant palangės galima užsiauginti ir taip, kad jie puoštų namus – tarkim, svogūnų laiškų saldaininėje su akmenukais. Salotoms galima suteikti antrą gyvenimą, o imunitetą sustiprins ir švieži morkų lapeliai.
2023/01/28

Trąšų rinka: ar po sunkių 2022-ųjų galime tikėtis geresnių 2023 metų?

Praėjusieji metai trąšų rinkai buvo sudėtingi. Įtampa dėl kylančių kainų rinkoje buvo jaučiama jau 2021-ųjų pabaigoje. O 2022 m. vasarį, prasidėjus karui Ukrainoje, situacija tapo dramatiška. Agroverslo bendrovės „Agrochema&ldq...
2023/01/28

Lietuviškos simfonijos pradininką primena viena Plungės gatvė

Juozas Žilevičius – vargonininkas, kompozitorius, pedagogas, choro dirigentas, muzikologas, kultūros veikėjas. Simfonija f-moll, kuri buvo parašyta 1919 m., o po kelerių metų atlikta Kaune – laikoma pirmąją lietuviška sim...
2023/01/28

Ūkininkavimas – perspektyvus verslas

„Nepamenu, kiek tada man buvo metų, dar nedaug, tėvų draugų ūkyje padėjau rinkti akmenis. Nusibodo man tas darbas ir nusprendžiau eiti namo, pareikšdama: „Būsiu ūkininkė, bet akmenų nerinksiu. Ūkininke tapau, bet akmenis vis tie...
2023/01/28

Tėvų ir vaikų santykiai: atviri klausimai bei pagarbus klausymasis atrakina ir labai surūdijusią spyną

Kristina su vyru augina 4 vaikus, vyriausiam dabar 16 metų, o jauniausiam – 7-eri. Baigusi finansų mokslus ir ne vienerius metus dirbusi projektų vadove, šiuo metu moteris vis giliau neria į sritį, susijusią su vaikais. Ji antrus metu...
2023/01/28

Pusryčiai – hamletiškas klausimas

Valgyti pusryčius ar nevalgyti? Tokios mintys aplanko bent pusę mūsų ryte. „Pusryčius suvalgyk pats“, – teigia patarlė, o jai pritaria ir šiuolaikinė dietologija. Kai reikia skubiai nuspręsti, ką valgyti, o laikrodis rodo,...
2023/01/27

Radviloms priklausęs dvaras laukia naujų šeimininkų

Turto bankas paskelbė istorinių Buivydiškių dvaro rūmų aukcioną. Kelis šimtmečius garsiajai Lietuvos didikų Radvilų giminei priklausiusio dvaro dalis aukcione bus parduodama kovo pradžioje.