Kas žinotina apie TENTINIUS ANGARUS?

Kas yra tentiniai angarai?

Tai lengvai per porą dienų pastatomas angaras, kuriam nebūtini pamatai, o esant reikalui jį nesunkiai galima perkelti į kitą vietą. Angaro komplektą sudaro pasirinkto storio tentas, norimos konstrukcijos rėmas, tvirtinimo žemėje inkarai, įtempimo virvės, įvažiavimo vartai, varžtai, veržlės ir t. t. Komplekte taip pat yra statybos darbų instrukcija, o visos angaro dalys aiškiai sužymėtos, todėl jį galima susirinkti ir patiems. Mažesniems modeliams surinkti užtenka turėti kopėčias ir 17 mm bei 19 mm veržliarakčius. Esant reikalui „Euroangarai“ tentinius angarus gali ne tik pristatyti, bet ir pastatyti.

Kam naudojami tentiniai angarai?

Tentiniai angarai statomi, kai prireikia didesnio ploto pastogės pašarams, grūdams sukrauti, medžiagoms sandėliuoti ar technikai remontuoti, o statyti metalinį angarą, medinį sandėlį ar mūrinį garažą nėra nei laiko, nei galimybių. Šie angarai taip pat gali būti naudojami kaip gyvulių tvartai, o tentą pakeitus skaidria plėvele – kaip pramoniniai šiltnamiai. Tentai tarnauja priklausomai nuo jų storio: pigesni ir plonesni tentai atlaiko 5–6 m, storesni – 15-20 m. Taigi tentiniai angarai – tai nebrangus, patvarus ir ilgaamžis problemos sprendimo būdas! Kas yra svarbu renkantis tentinį angarą? Renkantis angarą patartina atsižvelgti ne tik į šio statinio paskirtį, bet ir į jo statymo vietą, eksploatacijos sąlygas. Šių angarų priežiūra labai paprasta: užtenka kartą per porą metų patikrinti rėmo elementų jungtis, tvirtinimo žemėje taškus ir įtempimo virves, jei dėl temperatūrų svyravimo šie konstrukcijos elementai būtų atsileidę. Baimintis, kad tentinis angaras gali sugriūti neatlaikęs sniego dangos, nėra priežasties – ant tento sniegas nesilaiko!

Kokius tentinius angarus siūlo „Euroangarai“?

Prekiaudama tentiniais angarais portale euroangarai.lt įmonė yra sukaupusi 5 m. darbo patirtes. Per šį laiką įmonės siūlomų angarų asortimentas pradėjo tenkinti ne vien Lietuvos, bet ir užsienio šalių (Suomijos, Vokietijos, Lenkijos, Estijos, Latvijos) užsakovų poreikius. Dabar įmonė užsakovams siūlo nuo 110 kv. m iki 240 kv. m ploto angarus. Klientui pageidaujant gali pateikti ir 450 kv. m dydžio angarą. Nepriklausomai nei nuo modelio, nei nuo komplektacijos, visiems angarams suteikiama 3 m. gamintojo garantija. Esant poreikiui atskiras detales arba tentą galima įsigyti atskirai. Nors „Euroangarų“ sandėliuose atsarginių detalių ir tentų yra visada, per visą įmonės veiklos laiką to niekam iš kelių šimtų užsakovų dar neprireikė. Tentinius angarus galima ne tik įsigyti, bet ir išsinuomoti. Tačiau jei manote, kad tokio statinio reikės 6 mėn. ar ilgesnį laiką, verta jį įsigyti.

Kur kreiptis norint įsigyti tentini angarą?

Į UAB „Renteksa“, Mituvos g. 5, Kaunas.

Tel. 8 689 12 072, el. p. info@euroangarai.lt arba  http://euroangarai.lt