„Lietuvos žirgyno“ direktorius atsistatydino ir puolė redakciją

Po  „Ūkininko patarėjo“ rugpjūčio 6 d. ir 9 d. publikacijų „Valstybės globojamame žirgyne žibutėmis nekvepia“ nuo 2016 m. rugpjūčio 18 d. iš pareigų traukiasi UAB „Lietuvos žirgynas“ direktorius Žilvinas Tomas Badikonis. Direktoriaus prašymą atleisti iš darbo savo noru pasirašė žemės ūkio viceministras, UAB „Lietuvos žirgynas“ valdybos pirmininkas Saulius Jakimavičius.

Savo prašymą atleisti iš pareigų „Lietuvos žirgyno“ direktorius motyvavo įtampa ir viešojoje erdvėje paskelbtais kaltinimais jam kaip vadovui dėl prastai prižiūrimo žirgyno.
UAB „Lietuvos žirgynas“ direktoriaus pareigas laikinai eis žirgyno direktoriaus pavaduotoja Palmyra Vinkšnaitė.
Vakar „ŪP“ redakciją pasiekė Ž. T. Badikonio laiškas, kurį jis 2016 08 16 pasirašo kaip UAB „Lietuvos žirgynas“ direktorius. Grasindamas teismais reikalauja paneigti visą „ŪP“ publikaciją ir atsiprašyti ne tik žirgyno, bet ir jo asmeniškai. Mat pažeidėme Ž. T. Badikonio garbę ir orumą. Tokiu būdu ponas, matyt, tikisi už valdiškus pinigus (kurių žirgynas neturi) apginti ne tik žirgyno, bet ir savo garbę. Gal tai įprasta Ž. T. Badikoniui buvo ir jam valdant žirgyną? Gal todėl ir žirgai ėdė suplėkusį pašarą, kad jis neskyrė valdiškos piniginės nuo savos?

„ŪP“ informacija

UP Peržiūrėti visą numerį galite ČIA.