Draugystė laimi

Neretai ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse medžiotojų klubai niaujasi dėl teritorijų, dėl per arti kaimyninių būrelių pastatytų tykojimo bokštelių, dėl sužeistų žvėrių paieškos svetimuose plotuose… Žodžiu, medžiokliai, užuot išlenkę draugišką ugninio vandens ragą, barasi su kaimynais, nepasidalydami lapės uodegos.
Visai kitaip gyvena Kauno „Santakos“ medžiotojų klubas, vadovaujamas Romualdo Jakubonio, turintis plotus Jonavos rajone, ir Kaišiadorių medžiotojų klubas „Palomenė“ su vadovu Jonu Klimavičiumi priešakyje. Šių dviejų klubų santykiai galėtų tapti gražiu pavyzdžiu visiems šalies medžiotojų būreliams. Štai praėjusį šeštadienį kaišiadoriškiai ir kauniečiai surengė kolektyvinę medžioklę su varovais abiejų klubų medžioklės plotuose. Ryte užsiregistravę „Santakos“ klubo medžioklės lapuose 32 šauliai surengė du varymus Gaižiūnuose, Jonavos r., ir, paguldę keturis šernus, pervažiavo medžioti į Palomenės apylinkes. Ten po kelių varymų žvėris pagerbė ir vakarop draugiškai katilą stirnienos sriubos sušveitė abiejų klubų medžiokliai.
Tad nei plauko Jums, nei tauko, nei kanopų, nei ragų! Draugystė laimi visados, o ir šūviai tampa taiklesni, kai pavydas akių negraužia.

    IMG_3767    IMG_4315

„ŪP“ fotoinformacija

UP Peržiūrėti visą numerį galite ČIA.