Druskininkų savivaldybėje sumažintos verslo liudijimų kainos

Sąlygos kurti savo verslą Druskininkuose išlieka itin palankios – Druskininkų savivaldybės taryba patvirtino verslo liudijimų kainas ateinantiems metams. Druskininkų savivaldybės teritorijoje veikiantiems smulkiesiems verslininkams verslo liudijimų kainos bus sumažintos 50 procentų. Pasak Druskininkų savivaldybės mero Ričardo Malinausko, Druskininkų savivaldybė, suprasdama smulkiojo verslo padėtį, padeda verslininkams.

„Norime, kad mūsų priimti sprendimai padėtų žmonėms kurti savo ateitį, jaustis oriai ir visavertiškai. Žinodami, kad smulkiajam verslui nebuvo ir nėra lengva, ryžtamės ir priimame sprendimus, kurie dirbantiems žmonėms, deklaruojantiems savo verslą ir darbo vietas, padeda sumažinti išlaidas.

 Per šiuos metus Druskininkų savivaldybėje jau išduoti 866 verslo liudijimai, o tai yra daugiau, nei per visus praėjusius metus“, – sakė R. Malinauskas.

 Druskininkų savivaldybėje jau ne pirmus metus sukuriamos palankios sąlygos smulkiajam verslui, sumažinant verslo liudijimų kainas. Palankios sąlygos kuriamos ir nustatant kitų mokesčių bei rinkliavų lengvatas: nustatytos lengvatos verslo liudijimą įsigyjant neįgaliesiems, daugiavaikiams ar vienišiems tėvams, tėvams auginantiems neįgalų vaiką, mokiniams, studentams, gyventojams, sulaukusiems senatvės pensijos amžiaus.

 Druskininkų savivaldybėje populiariausios pagal verslo liudijimus vykdomos veiklos yra prekyba ne maisto produktais, gyvenamosios paskirties patalpų nuoma, prekyba, specialieji statybos darbai ir statybos baigimo apdailos ir valymo darbai.

Druskininkų savivaldybėje išduodamų populiariausių veiklos rūšių verslo liudijimų kainos yra kone per pus mažesnės, nei tokių pat veiklos rūšių verslo liudijimų kainos Palangos savivaldybėje.

 Ramunė Šeštokienė
 Druskininkų savivaldybės administracijos Dokumentų ir informacijos
 skyriaus  viešųjų ryšių specialistė Druskininkų savivaldybės administracija
 +370 31352874
 ramune.sestokiene@druskininkai.lt