Ashburn +32,3 °C Mažai debesuota
Pirmadienis, 22 Lie 2024
Ashburn +32,3 °C Mažai debesuota
Pirmadienis, 22 Lie 2024

Virėjų pratybose mūšio sąlygomis kūrė virtuvės šedevrus

2024/05/20


Gegužės 12–18 d. Jungtinėje Karalystėje vyko tarptautinės kariuomenių virėjų pratybos „Army Sustainer 2024“, kuriose per 20 komandų iš NATO ir partnerių valstybių dalyvavo kulinarinių įgūdžių varžybose.

sauliu sajunga

Penktąjį kartą Didžiosios Britanijos kariuomenės organizuojamose pratybose Lietuvą atstovavo LDK Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono, Logistikos valdybos Įgulų aptarnavimo tarnybos kariai ir darbuotojai bei profesionalus virtuvės šefas ir Lietuvos šaulių sąjungos narys Gian Luca Demarco. Suskaičiavus galutinius rezultatus, komanda iš Lietuvos užėmė IV-ąją vietą.

Gian Luca Demarco sauliu sajunga

Pirmoje „Open cook and serve“ rungtyje, komandos gavo dėžes su nežinomais ingredientais, kuriuos dalyviai turėjo panaudoti kurdami patiekalus. Šioje rungtyje komanda iš Lietuvos užėmė pirmąją vietą. 6 dienas trukusiose pratybose visos komandos varžėsi iš viso keturiose rungtyse ir buvo vertinami už meistriškumą, kūrybiškumą, komandiškumą, gebėjimą imrovizuoti ir prisitaikyti prie esamų sąlygų, pavyzdžiui, gaminti esant mūšio sąlygomis.

„Army Sustainer 2024“ - kasmetinės tarptautinės kariuomenių virėjų pratybos ir varžybos, orientuotos į kulinarinių įgūdžių tobulinimą ir pabrėžiančios aukštos kokybės maisto svarbą kariuomenėje.

 

Lietuvos kariuomenės fotoinformacija

Dalintis