Ashburn +35,8 °C Dangus giedras
Šeštadienis, 22 Bir 2024
Ashburn +35,8 °C Dangus giedras
Šeštadienis, 22 Bir 2024

Prancūziškas manikiūras: nuo natūralaus iki gotų stiliaus

2014/03/23

Klasikinis, europietiškas, aparatinis, SPA – manikiūrų šeima būtų ne visa, jei nepaminėtume prancūziško. Tai vienas populiariausių manikiūrų, natūralų grožį mėgstančių moterų įvaizdžio dalis.

„Permatomu bespalviu ar lengvo perlų, dramblio kaulo, rožiniu, persikų žiedų atspalvio laku nulakuoti nagai, o galiukai su grakščia balto lako pusmėnulio linija – taip atrodo klasikinis prancūziškas manikiūras“, – sako manikiūrininkė Laura Briedytė-Žebrauskienė. Pasak specialistės, jis – subtilus, stilingas, elegantiškas, neįkyrus. Nagai atrodo išpuoselėti ir labai patrauklūs. Šios rūšies manikiūras universalus: dera bet kokio amžiaus ir profesijos moteriai, puikiai tinka prie griežtos biuro aprangos ir prie šventinių nuotakos drabužių. Tobulėjant technologijoms, atsiradus įvairių naujų lakų, kintant mados tendencijoms tradicinis prancūziškas manikiūras irgi modernėja. „Keičiasi ir nagų lakų spalvos, ir net pati forma“, – pastebi manikiūrininkė ir vardija prancūziško manikiūro naujoves.

  • Dar vienas kitos spalvos brūkšnys po pusmėnulio linija. Šis būdas ypač pravers, jei nesiseka gražiai ir lygiai nubrėžti viršutinės linijos – apatinis brūkšnys uždengia visus nelygumus. Geriausia naudoti kontrastingų spalvų laką.
  • Pusmėnuliukų kampai nukreipti žemyn. Pamėgdžiojant Dženifer Lopez stilių pusmėnuliukus reikėtų apsukti 180° kampu, kad išgaubta jų linija būtų ant nago pagrindo.
  • Ataugę nagai paryškinami kitos formos linija: įstriža, kampu – jis gaunamas nubrėžus įstrižas linijas iš priešingų kampų, dantukais ir kt. Linijos formai įtakos turi ir nagų ypatumai: juk jie gali būti klasikinės migdolo formos, trumpi ir buki, ilgi ir nudildyti tiesiai ar priminti aštrius katės nagučius.
  • Jei manikiūras originalus, proginis, nagai dekoruojami kristalėliais, lipdukais, specialiais piešinėliais.
  • Naudojamas skirtingų spalvų lakas, dažniausiai siekiama spalvų kontrasto.
  • Derinamas matinis ir blizgus lakas. Ypač įspūdingai atrodo tokiu būdu tamsiomis spalvomis lakuojami nagai, pavyzdžiui, juoda, tamsiai pilka ar vyšnine, violetine.
  • Net ir kasdienai gražu nagų galiukus lakuoti laku su aukso, sidabro, vario spalvos blizgučiais.
L. Briedytė-Žebrauskienė atkreipia dėmesį, kad šaltuoju metų laiku gražiau atrodo pastelinės ir tamsios, sodrios spalvos, o pavasarį, ypač įsibėgėjus vasarai, smagu žaisti ryškiomis, linksmomis spalvomis. Pasak stilistų, šio sezono lyderės – violetinė, mėtų, fuksijų, oranžinė spalvos. „Jei renkatės prancūzišką manikiūrą, labai gražu kiekvieną nagą ir jo galiuką nudažyti vis kita spalva. Rekomenduočiau taip pat nulakuoti ir kojų nagus – labai dailiai atrodo avint atviras basutes“, – pataria manikiūrininkė. photo 3 boxed-in-french-by-illustrated-nail 15541349_xl

Prancūziško manikiūro pamoka

Prancūziškam manikiūrui reikia keturių skirtingų lakų – permatomo lako pagrindo, balto,  permatomo ar su švelniu atspalviu ir tvirtinamojo lako. Kad lengviau būtų nubrėžti pusmėnuliukus ar kitas formas, įsigykite specialių trafaretų – lipdukų, blogiausiu atveju panaudokite vienpusę lipniąją juostelę ar pleistriuką: atkirpkite reikiamos formos gabaliuką ir kruopščiai priklijuokite prie nago, nuplėškite lakui nudžiūvus.

1. Kad tolygiai nulakuotumėte nagus ir lakas gerai laikytų, pirmiausia būtinai nuvalykite nagus ir sausai nušluostykite. Užtepkite lako pagrindo, kuris ne tik tvirtai laikys laką, bet ir apsaugos nagus nuo neigiamo poveikio. Palaukite, kol jis nudžius. 2. Nagų galiukus nulakuokite baltu laku taip, kad išeitų graži, lenkta, kampuose siaurėjanti pusmėnulio linija. Leiskite lakui nudžiūti. 3. Visus nagus nutepkite permatomu ar patikusio atspalvio nagų laku. 4. Galiausiai nulakuokite tvirtinamuoju laku, kuris apsaugos nagus nuo išorinio poveikio, išryškins spalvą, suteiks daugiau blizgesio. Eglė Leonovienė

image descriptionPeržiūrėti visą numerį galite ČIA.

Dalintis