Ashburn +11,2 °C Dangus giedras
Ketvirtadienis, 25 Bal 2024
Ashburn +11,2 °C Dangus giedras
Ketvirtadienis, 25 Bal 2024

Naudota technika žemės ūkiui – ką rinktis, kad netektų gailėtis?

2022/11/03


Ūkininkams, ieškantiems modernių, kokybiškų sprendimų savo darbams, tačiau norintiems sutaupyti, yra sprendimas. Tai – naudota žemės ūkio technika, perkama iš patikimo tiekėjo, pagaminta pagal griežtus kokybės standartus.

Vis dėlto, šiandien rinkoje galima sutikti daugybę skirtingų prekės ženklų, kurie tarpusavyje skiriasi ne tik kainomis, bet ir gaminių kokybe. UAB „Audrokesta“ specialistai atsako, kokius gamintojus rinktis ir į ką atkreipti dėmesį, kad net naudoti žemės ūkio agregatai tarnautų kaip nauji.

prikabinama sejamoji, sejamoji Prikabinama sėjamoji.

Kokiais atvejais verta rinktis naudotą techniką savo ūkiui?

Specialistų teigimu, naudota technika gali būti ne mažiau efektyvi nei nauja. Štai kokiais atvejais rekomenduojama rinktis būtent ją:

  1. Norite sutaupyti. Ne paslaptis, kad naujausi, itin pažangūs ir kokybiški žemės ūkio įrenginiai pasižymi aukšta kaina, kurią pasiruošę mokėti ne visi. Jeigu norite ekonomiškesnio, tačiau patikimo sprendimo, UAB „Audrokesta“ komanda gali pasiūlyti tvarkingą, nepriekaištingai veikiančią, patikrintą naudotą techniką, kuri puikiai tiks turint ribotą biudžetą.
  2. Ieškote paprastesnių valdymo sprendimų. Dažnai naudoti žemės ūkio įrenginiai, pavyzdžiui traktoriai, kombainai, plūgai, purkštuvai, sėjamosios, turi mažiau sudėtingą valdymo sistemą. Juos paprasta lengva perprasti, patogu valdyti ir kontroliuoti.
  3. Pageidaujate greitų sprendimų gedimo atveju. Nuo gedimų nėra apsaugota nei nauja, nei naudota technika. Vis dėlto, ieškant greito remonto naujam agregatui, galite likti nusivylę: jeigu modelis itin naujas, meistrams gali trūkti atsarginių detalių ir priemonių, o kartais – ir techninių žinių, todėl remontas truks ilgiau ir bus brangesnis. Tuo tarpu taisant naudotą, senesnės gamybos žemės ūkio techniką, dažniausiai jos remontas būna greitesnis ir pigesnis.
purentuvas Giluminis purentuvas.

Internetinėje parduotuvėje rasite geriausius prekės ženklus:

„Horsch“ (Vokietija) – gamintojas, savo veiklą pradėjęs 1969 m., Bavarijos regione. Tai šeimos prekės ženklas, kuris seniai tapo kokybės sinonimu. Įsigiję naudotą „Horsch“ techniką galėsite būti užtikrinti, kad įrenginiai veiks maksimaliai tiksliai, sėja ir kiti darbai bus atlikti greitai ir efektyviai, todėl Jūsų ūkis džiugins išties gausiu derliumi.

„Rolmako“ (Lenkija) – Lietuvos ūkininkų labai mėgstamas prekės ženklas. „Rolmako“ purentuvai, noraginiai skutikai ir kita naudota technika pasižymi vienomis geriausių kainų rinkoje, atitinka griežtus šiuolaikinio ūkio reikalavimus ir savo kokybe nenusileidžia pasauliniams žemės ūkio technikos gamintojams.

„CLAAS“ (Prancūzija) – gamintojas, savo veiklą pradėjęs dar 1913 m., siūlo įvairią įrangą, tačiau specializuojasi kombainų gamyboje. Galite būti užtikrinti, kad naudoti, tačiau puikios būklės, manevringi „CLAAS“ kombainai tarnaus ilgai ir patikimai.

Taip pat UAB „Audrokesta“ internetinėje parduotuvėje Jūsų laukia „Lemken“ (Vokietija), „Farmet“ (Čekija), „Pöttinger“ (Austrija), „Väderstad“ (Švedija) bei kitų puikiai vertinamų gamintojų nauja ir naudota žemės ūkio technika.

purkstuvas. Naudotas purkštuvas.

Svarbu rinktis patikrintą techniką

Šiandien, kai ekonominė situacija įtempta, investicija į naują kombainą, sėjamąją ar kitą įrenginį gali būti tiesiog per brangi. Jeigu norite sutaupyti ir įsigyti išties kokybišką agregatą, visada rinkitės patikrintą naudotą techniką su kokybės garantija.

UAB „Audrokesta“ didžiausi prioritetai – gaminių kokybė ir išpildyti klientų lūkesčiai. Mūsų specialistai pasiruošę pakonsultuoti ir padėti. Nepriekaištingos būklės naudotą techniką užsakykite čia. Savo klientams visada garantuojame puikų kainos ir kokybės santykį bei patrauklius išskirtinius pasiūlymus. Užsakymus pristatome visoje Lietuvoje!

grudu traiskytuvas Grūdų traiškytuvas.

2022.11.03

Susijusios temos - skaitykite: Audrokesta, žemės ūkio technika, naudota technika, Rolmako, CLAAS

287/8

Dalintis

Advertisement

Advertisement

2024/04/25

Buvęs miestietis žemės ūkyje – kaip žuvis vandenyje

Kėdainių r. Vermenos žemės ūkio bendrovės (ŽŪB) karvės – vienos produktyviausių šalyje. Per dieną duoda vidutiniškai po 34 litrus pieno. „Karvė gali suėsti daug kokybiško pašaro, tačiau neduos daug baltyming...
2024/04/25

Europos Parlamentas supaprastino žemės ūkio politikos reikalavimus

Trečiadienį europarlamentarai patikslino ES bendrosios žemės ūkio politikos nuostatas, kurios sumažina administracinę naštą žemdirbiams ir leidžia lanksčiau taikyti taisykles.
2024/04/25

Topinambų gumbai rūgsta stiklainiuose, o lapai džiūsta arbatėlėms

Iš tiesų džiugu, kai atsiranda į užsienio šalis išvykusių ir ten ilgokai gyvenančių lietuvių, kurie prisipažįsta: „Kai gyvenau Lietuvoje, skaičiau „Ūkininko patarėją“. Viena iš jų – Austrijoje, T...
2024/04/25

Sodininkai nuostolius skaičiuoja milijonais

Balandžio viduryje staiga kritusi oro temperatūra, gausus ir šlapias sniegas bei kruša daliai Europos sodininkų gal ir nebuvo kaip perkūnas iš giedro dangaus, tačiau jau dabar aišku, kad dalies derliaus išgelbėti...
2024/04/25

Pamaryje siuvami gaminiai pasiekia ir Ukrainos karius

Monikos Dobrovolskytės karjera galbūt galėjo prasidėti vienoje iš sostinės veterinarijos klinikų, bet ji pasuko pamario link. Mergina nėrė į turizmo verslą Ventėje, kur daugiau nei 10 metų siūlo iškylas laivais ir apgyvendinimo pasla...
2024/04/25

EP patvirtino taisykles dėl pakartotinio pakuočių naudojimo ir perdirbimo

Trečiadienį Europos Parlamentas priėmė naujas taisykles, kuriomis siekiama, kad ES rinkoje pakuotės taptų tvaresnės ir jų būtų naudojama mažiau. Taisyklėse, dėl kurių preliminariai susitarta su ES Taryba, numatytas pakuočių atliekų kiekio mažinimo...
2024/04/24

Pajamų deklaravimui liko vos savaitė: dažniausiai užduodami klausimai

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) primena, kad pajamas privalantiems deklaruoti gyventojams tai padaryti liko savaitė. Pajamų mokesčio deklaracijas pateikti jie turi iki gegužės 2 d. Šiuo metu pareigą atliko apie 69 proc. privalančiųjų d...
2024/04/24

Vienas „Vičiūnų“ vadovų: verslo Rytuose pardavimo kaina nėra džiaugsminga

Kauno mero Visvaldo Matijošaičio iš dalies valdomai žuvies bei kitų maisto produktų gamybos ir prekybos „Vičiūnų grupei“ po beveik dvejus metus trukusio proceso pagaliau pardavus verslą Rusijoje, Baltarusijoje ir kitose N...
2024/04/24

Kova su nesąžiningos prekybos praktika maisto tiekimo grandinėje: EK įžvalgos

Šiandien Komisija paskelbė Direktyvos dėl nesąžiningos prekybos praktikos (NPP) įgyvendinimo maisto tiekimo grandinėje ataskaitą. 2019 m. priimta vadinamąja apsaugos nuo NPP direktyva draudžiama 16 praktikų, kurios gali turėti žalingą povei...