Ashburn +8,0 °C Dangus giedras
Antradienis, 27 Vas 2024
Ashburn +8,0 °C Dangus giedras
Antradienis, 27 Vas 2024

Naudota technika žemės ūkiui – ką rinktis, kad netektų gailėtis?

2022/11/03


Ūkininkams, ieškantiems modernių, kokybiškų sprendimų savo darbams, tačiau norintiems sutaupyti, yra sprendimas. Tai – naudota žemės ūkio technika, perkama iš patikimo tiekėjo, pagaminta pagal griežtus kokybės standartus.

Vis dėlto, šiandien rinkoje galima sutikti daugybę skirtingų prekės ženklų, kurie tarpusavyje skiriasi ne tik kainomis, bet ir gaminių kokybe. UAB „Audrokesta“ specialistai atsako, kokius gamintojus rinktis ir į ką atkreipti dėmesį, kad net naudoti žemės ūkio agregatai tarnautų kaip nauji.

prikabinama sejamoji, sejamoji Prikabinama sėjamoji.

Kokiais atvejais verta rinktis naudotą techniką savo ūkiui?

Specialistų teigimu, naudota technika gali būti ne mažiau efektyvi nei nauja. Štai kokiais atvejais rekomenduojama rinktis būtent ją:

  1. Norite sutaupyti. Ne paslaptis, kad naujausi, itin pažangūs ir kokybiški žemės ūkio įrenginiai pasižymi aukšta kaina, kurią pasiruošę mokėti ne visi. Jeigu norite ekonomiškesnio, tačiau patikimo sprendimo, UAB „Audrokesta“ komanda gali pasiūlyti tvarkingą, nepriekaištingai veikiančią, patikrintą naudotą techniką, kuri puikiai tiks turint ribotą biudžetą.
  2. Ieškote paprastesnių valdymo sprendimų. Dažnai naudoti žemės ūkio įrenginiai, pavyzdžiui traktoriai, kombainai, plūgai, purkštuvai, sėjamosios, turi mažiau sudėtingą valdymo sistemą. Juos paprasta lengva perprasti, patogu valdyti ir kontroliuoti.
  3. Pageidaujate greitų sprendimų gedimo atveju. Nuo gedimų nėra apsaugota nei nauja, nei naudota technika. Vis dėlto, ieškant greito remonto naujam agregatui, galite likti nusivylę: jeigu modelis itin naujas, meistrams gali trūkti atsarginių detalių ir priemonių, o kartais – ir techninių žinių, todėl remontas truks ilgiau ir bus brangesnis. Tuo tarpu taisant naudotą, senesnės gamybos žemės ūkio techniką, dažniausiai jos remontas būna greitesnis ir pigesnis.
purentuvas Giluminis purentuvas.

Internetinėje parduotuvėje rasite geriausius prekės ženklus:

„Horsch“ (Vokietija) – gamintojas, savo veiklą pradėjęs 1969 m., Bavarijos regione. Tai šeimos prekės ženklas, kuris seniai tapo kokybės sinonimu. Įsigiję naudotą „Horsch“ techniką galėsite būti užtikrinti, kad įrenginiai veiks maksimaliai tiksliai, sėja ir kiti darbai bus atlikti greitai ir efektyviai, todėl Jūsų ūkis džiugins išties gausiu derliumi.

„Rolmako“ (Lenkija) – Lietuvos ūkininkų labai mėgstamas prekės ženklas. „Rolmako“ purentuvai, noraginiai skutikai ir kita naudota technika pasižymi vienomis geriausių kainų rinkoje, atitinka griežtus šiuolaikinio ūkio reikalavimus ir savo kokybe nenusileidžia pasauliniams žemės ūkio technikos gamintojams.

„CLAAS“ (Prancūzija) – gamintojas, savo veiklą pradėjęs dar 1913 m., siūlo įvairią įrangą, tačiau specializuojasi kombainų gamyboje. Galite būti užtikrinti, kad naudoti, tačiau puikios būklės, manevringi „CLAAS“ kombainai tarnaus ilgai ir patikimai.

Taip pat UAB „Audrokesta“ internetinėje parduotuvėje Jūsų laukia „Lemken“ (Vokietija), „Farmet“ (Čekija), „Pöttinger“ (Austrija), „Väderstad“ (Švedija) bei kitų puikiai vertinamų gamintojų nauja ir naudota žemės ūkio technika.

purkstuvas. Naudotas purkštuvas.

Svarbu rinktis patikrintą techniką

Šiandien, kai ekonominė situacija įtempta, investicija į naują kombainą, sėjamąją ar kitą įrenginį gali būti tiesiog per brangi. Jeigu norite sutaupyti ir įsigyti išties kokybišką agregatą, visada rinkitės patikrintą naudotą techniką su kokybės garantija.

UAB „Audrokesta“ didžiausi prioritetai – gaminių kokybė ir išpildyti klientų lūkesčiai. Mūsų specialistai pasiruošę pakonsultuoti ir padėti. Nepriekaištingos būklės naudotą techniką užsakykite čia. Savo klientams visada garantuojame puikų kainos ir kokybės santykį bei patrauklius išskirtinius pasiūlymus. Užsakymus pristatome visoje Lietuvoje!

grudu traiskytuvas Grūdų traiškytuvas.

2022.11.03

Susijusios temos - skaitykite: Audrokesta, žemės ūkio technika, naudota technika, Rolmako, CLAAS

287/8

Dalintis
2024/02/27

Traktorių manifestacijos prablaivė politikus: EK žemės ūkyje siūlo permainas

Vakar, pirmadienį, vykusiam Europos Sąjungos (ES) Žemės ūkio ir žuvininkystės tarybos svarstymui Europos Komisija (EK) pateikė visą pluoštą siūlymų, kaip nuraminti piktus žemės ūkio sektoriaus protestus – pasiūlė sušvelninti ka...
2024/02/27

NŽT kreipėsi į prokuratūrą dėl nuosavybės teisių atkūrimo dokumentų klastojimo

Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) struktūrinė pertvarka ir sustiprinta vidaus procesų kontrolė leido atskleisti įžūlų nusikaltimą klastojant nuosavybės teisių atkūrimo dokumentus. Pirminiais duomenimis nustatyta, kad dalyvaujant buvusiems NŽT darb...
2024/02/27

Žiemą žydėjusios svogūninės gėlės pražys ir kitais metais: kaip tai padaryti?

Žiemą aplink mus žiedų negausu, todėl smagu anksčiau laiko pražydinti tulpių, hiacintų ar narcizų. Bet jiems nužydėjus, gaila išmesti dar gyvybingus svogūnėlius. Pasilikime juos ir, jeigu viską teisingai padarysime, žiemą jie vėl padovanos ...
2024/02/27

Ar smulkiesiems Europos pieno gamintojams pavyks įveikti besitęsiančią pieno krizę?

Didžiausia pasaulyje pieno gamintoja yra Europos Sąjunga (ES). Tik ar pavyks išlaikyti lyderės pozicijas? Naujausioje USDA Pasaulio rinkų ir prekybos ataskaitoje nedviprasmiškai teigiama, kad 2024 m. ES perspektyvos prastos – p...
2024/02/27

Išsaugota vertinga pelkė

Sunaikinimo vos išvengusi Juodymų pelkė nuo 2023 m. tapo 371,9 ha ploto valstybės saugomu telmologiniu draustiniu, o daliai pelkės suteiktas „Natura 2000“ saugomų teritorijų tinklo buveinių apsaugai svarbios teritorijos (BAST) s...
2024/02/26

Žemės ūkio ministrai sutarė dėl atsako į krizinę padėtį žemės ūkyje

Atsižvelgdami į tebesitęsiančius ūkininkų protestus ir remdamiesi pirmininkaujančios Belgijos informacija bei Europos Komisijos parengtu neoficialiu dokumentu dėl reikalavimų supaprastinimo, Europos žemės ūkio ministrai vasario 26 d. Taryboje...
2024/02/26

Ūkio vystymo strategijų daug. Kur link sukti?

(VDU ŽŪA langas) Žemės ūkis yra sudėtingesnis nei daugelis kitų verslų, su kuriais paprastai lyginamas. Tai sąlygoja betarpiškas žemės ūkio sąryšis su gamta. Moksliniuose darbuose ir politiniuose dokumentuose bei sprendimuose pažymim...
2024/02/26

Protestuojantys Lenkijos ūkininkai tikrins, kas vežama per Lietuvos-Lenkijos sieną (papildyta ŽŪM komentaru; KRK reakcija)

Protestuojantiems Lenkijos ūkininkams ketinant nuo kovo 1 dienos savaitę blokuoti kelią Lietuvos-Lenkijos pasienyje, protesto organizatorius Karolis Pieczynskis (Karolis Piečynskis) sako, kad Lenkijos protestuotojai tikrins, kas vilkikais vežama p...
2024/02/26

V. Janulevičius: Vienintelis kelias nugalėti rusiją

Vakar Ukrainos prezidentas V. Zelenskis paskelbė, kiek ukrainiečių gyvybių nusinešė jau dvejus metus trunkantis plataus masto karas su rusija. 31 tūkstantis žmonių aukų.