Ashburn +25,7 °C Dangus giedras
Trečiadienis, 19 Bir 2024
Ashburn +25,7 °C Dangus giedras
Trečiadienis, 19 Bir 2024

DOJUS agro lauko diena Žemaitijoje

2014/05/26

DOJUS agro organizuota šienavimo ir žemės dirbimo lauko diena buvo tarsi geras startas šienapjūtei Žemaitijoje. Juolab, kad ir oras buvo itin gražus. Į Alvydo ir Daivaro Skiočių ūkį, kur vyko lauko diena, suvažiavo tikrai didelis ūkininkų būrys. Galime tik pasidžiaugti, kad žemdirbiai turi daug noro tobulėti, sužinoti visas technikos naujienas pirmieji ir „nenurašo“ tradicinių renginių – lauko dienų. Tai išties puiki proga pabendrauti, aptarti naujienas, pasikonsultuoti su įvairių sričių specialistais: serviso inžinieriais, produktų vadybininkais ir, be abejo, pamatyti naujausias žemės ūkio mašinas darbiniuose procesuose. Viso to įrodymas – apie 150 ūkininkų, nepagailėjusių savo laiko ir atvykusių į DOJUS agro lauko dieną.

Žemdirbių įvertinimui buvo pristatyti ypač Žemaitijos regionui tinkantys John Deere 5E, 5M, 6M serijų traktoriai bei DOJUS agro pasididžiavimas – Premium klasės 6R serijos traktorius, suteikiantys didžiulį komfortą visiems jais dirbantiems. Taip pat, buvo pristatyta ir John Deere pašarų ruošimo technika: John Deere šienapjovė bei sezono NAUJIENA – presas vyniotuvas John Deere C440 R. Didelio žemdirbių dėmesio sulaukė kompanijos KUHN šienavimo bei žemės dirbimo technika. KUHN produktų specialistas E.Stankevičius pristatė KUHN kompanijos sukurtą pirmą, pasaulyje nereikalaujantį priežiūros pjovimo aparatą – Optidisc, sumontuotą šienapjovėje Kuhn GMD 3550 TL. Dėl specialaus gamybos proceso ir aukštos kokybės alyvos, pjovimo aparate niekada nereikės keisti alyvos. Ši žinia ūkininkų buvo priimta itin teigiamai ir paskatino juos domėtis šienapjovės išsibandymu savo ūkyje.

Pravažiavus traktoriams su Kuhn skutikliais Cultimer ir Optimer, ūkininkai suskubo įvertinti jų darbo rezultatus. Džiaugiamės, kad pavyko maloniai nustebinti skutiklių darbu net ir mažai girdėjusius apie šias KUHN mašinas. Nemažai renginio svečių būriavosi aplink naują mašiną, pagamintą kompanijos Western Fabrication. Tai – mėšlo kratytuvas, apie kurį iškilusiais klausimais apibertas buvo kompanijos atstovas G. Pocius. Lauko dalyviams buvo pristatyta plati pašarų pakavimo medžiagų gama. Tad, išsirinkus reikiamas medžiagas – DOJUS agro pristatys jas į kiekvieno ūkininko kiemą. O renginį užbaigė smagios greičio, susikaupimo ir atidumo varžytuvės -  teleskopinio krautuvo Manitou 735 išbandymas. Septynetas azartiškiausių renginio dalyvių varžėsi, kas greičiausiai „išpieš aštuoniukę“ su pilnu kibiru vandens pakabintu ant teleskopinio krautuvo priedo – palečių šakių. Reikėjo būti pačiam greičiausiam bei pačiam tiksliausiam, kad pavyktų išlaistyti kuo mažiau vandens ir kuo greičiau atvažiuoti iki finišo. DOJUS agro komanda sveikina ūkininką. DOJUS agro kolektyvas nuoširdžiai dėkoja visiems apsilankiusiems ir sako Jums iki susitikimo sekančiose lauko dienose.

www.dojusagro.lt

dojus agro3 dojus agro2

dojus agro8 dojus agro7

dojus agro6 dojus agro5

dojus agro4

Dalintis