Lietuvos laukus šiemet pasiekė jau 100-asis „John Deere“ traktorius

Ūkininkui Kazimierui Špokui iškilmingai įteiktas 100-ojo traktoriaus „John Deere“ jubiliejinis tortas.

Praėjusį ketvirtadienį į Skirmantiškės kaimo (Pagojukų sen., Raseinių r.) ūkininko Kazimiero Špoko, su sūnumi bendrai dirbančio 460 ha žemės, sodybą įriedėjo naujasis „John Deere“ traktorius. Jis ūkyje jau ketvirtas. K. Špokas liko maloniai nustebintas išvydęs šventiškai papuoštą traktorių, o prie jo – ir jubiliejinį tortą.

Šis pirkinys – neeilinis. Bendrovė „DOJUS agro“ džiaugiasi šiais metais pristačiusi jau 100-ąjį „John Deere“ traktorių į Lietuvos laukus.
Bendrovės regiono pardavimo vadovas Irmantas Adomaitis „ŪP“ korespondentui teigė, kad jubiliejinio traktoriaus įteikimas – tradicinė įmonės šventė. „Kiek­vienais metais minime tokias datas – 100-ojo, 200-ojo, ir, jei pasiseka, 300-ojo traktoriaus pardavimą, – pasakojo I. Adomaitis. – Ūkininko įsigytame traktoriuje „John Deere“ 6155R – geriausia komplektacija su pačios pažangiausios dvigubos transmisijos pavarų dėže bei galimybe įdiegti automatinį vairavimą, kuris padeda darbus atlikti produktyviau, našiau ir su mažiau pastangų bei nuovargio. „R“ serija taip pat pasižymi maksimaliu komfortu ir technologijomis, leidžiančiomis ūkininkui traktorių išnaudoti šimtu procentų.“
Iš tikrųjų šios serijos traktoriai yra pelnę tikrai gerą vardą tiek dėl komforto, tiek dėl patikimumo – tai vieni populiariausių traktorių Lietuvoje. „Džiaugiamės, kad ūkininkai pasirenka vis inovatyvesnes mašinas, investuodami į ūkio ateitį. Tai technologiškai pažangus traktorius, kuris ilgai išlaikys aukštą likutinę vertę ir džiugins ūkininką, nes turi viską, ko reikia našiam darbui.“
Ūkininkas K. Špokas sakė tikrai nesitikėjęs tokios staigmenos: „Akys ant kaktos iššoko, kai pamačiau.“ Jis su bendrove „DOJUS agro“ bendradarbiauja nuo ūkininkavimo pradžios. Iš įmonės yra pirkęs jau tris traktorius, dabartinis – ketvirtas, taip pat kieme puikuojasi šio gamintojo purkštuvas bei kombainas. Ūkininkas pabrėžia, kad bendradarbiaudamas su patikimu technikos tiekėju gali užtikrinti savo ūkio sėkmę ir visuomet laiku gauti norimas paslaugas bei servisą.

Stasys BIELSKIS
„ŪP“ korespondentas

Autoriaus nuotrauka