Ashburn +27,1 °C Mažai debesuota
Ketvirtadienis, 13 Bir 2024
Ashburn +27,1 °C Mažai debesuota
Ketvirtadienis, 13 Bir 2024

AB „Kauno Grūdai“ suteiktas „GMP+“ sertifikatas

2014/11/10

AB „Kauno Grūdai“ suteiktas gerosios gamybos praktikos sertifikatas „GMP+“ (ang. Good Manufacturing Practice). Šis pašarinių žaliavų ir priedų prekybos, sandėliavimo ir transportavimo sertifikuotas standartas leis kompanijai pelnyti konkurencinį pranašumą, įsitvirtinant Vakarų Europos ir Skandinavijos pašarinių žaliavų rinkose.

GMP+“  pašarų saugos užtikrinimo standartų grupė yra specializuota pagal įmonių veiklos pobūdį. Standartai taikomi: pašarų ir pašarinių žaliavų gamybos įmonėms, pašarų ir pašarinių žaliavų kokybės kontrolei, prekybai ir sandėliavimui, transportui ir transportavimo sąlygoms bei laboratoriniams tyrimams. Produktai, pagaminti iš „GMP+“ sertifikatą turinčių žaliavų, turi aukščiausio lygio pasitikėjimą: yra patikimi ir saugūs.

AB „Kauno Grūdai“ vykusio audito metu buvo sertifikuota pašarinių žaliavų ir priedų prekyba, sandėliavimas ir transportavimas auto transportu. Didelį dėmesį auditoriai kreipė ar „GMP+“ žaliavų sandėlis atitinka „GMP+ B3“ keliamus reikalavimus ir buvo nustatyta, kad visi tikrinti parametrai tenkina standarto reikalavimus.

Maisto sauga – svarbus prioritetas visame pasaulyje. Sertifikatą gavusios kompanijos demonstruoja kokybės garantą, kas didina klientų pasitikėjimą pasaulio rinkoje. Pripažinti tarptautiniai kokybės ir maisto saugos sertifikatai leidžia išvengti papildomų klientų auditų, tai taupo tiek laiką, tiek kaštus. Šis sertifikatas - svarbus elementas demonstruojantis kompanijos dėmesį pašarų saugai, atsakingo verslo plėtojimui bei finansinę atskaitomybę. „Tikimės, kad „GMP+“ sertifikatas padės užtikrinti sėkmingą bendradarbiavimą su partneriais ir kitomis suinteresuotomis šalimis, nes kompanijai ir jos plėtojamam žaliavų prekybos verslui suteiks išskirtinę pridėtinę vertę. Mūsų esamus ir potencialius klientams apie šio sertifikato gavimą informuosime lapkričio mėnesį Hanoveryje vyksiančioje „EuroTier“ pasaulyje pirmaujančioje gyvūnams skirtų produktų prekybos mugėje“, - naujuosius lūkesčius išdėstė įmonių grupės „KG Group“ vadovas Tautvydas Barštys.

Apie „GMP+“ standartą

„GMP+“ standartas reglamentuoja gamybos ir kokybės kontrolės priemones bei apibrėžia bendrąsias priemones, užtikrinančias, kad procesai, būtini gamybai ir testavimui, yra aiškiai apibrėžti, patvirtinti, peržiūrimi ir dokumentuojami. Pagrindiniai „GMP“ standarto reikalavimai keliami bendrovės vidinei kokybės sistemai; RVASVT principų taikymui, siekiant saugumo užtikrinimo; bendrųjų kontrolės reikalavimų, įskaitant atsekamumą ir atšaukimą, laikymuisi; atitikties teisiniams reikalavimams ir reguliuojamoms produktų normoms užtikrinimui.

 Inga Lebrikaitė Viešųjų ryšių specialistė AB „Kauno Grūdai“ Tel. +370 65 552 683 El. paštas: i.lebrikaite@kggroup.eu, www.kaunogrudai.lt
Dalintis