Ashburn +23,7 °C Dangus giedras
Trečiadienis, 17 Lie 2024
Ashburn +23,7 °C Dangus giedras
Trečiadienis, 17 Lie 2024

Apdovanotos ir pasveikintos Panevėžio rajono verslo įmonės

2023/11/14


Per Lietuvą ritasi baigiamųjų metų renginių banga. Pagerbiami ir verslus rajonuose puoselėjantys verslininkai. Panevėžio rajono savivaldybėje tradicinė Verslo diena buvo surengta lapkričio 10 dieną. Šiųmetė šventė – jau vienuoliktoji. Iki šiol jau įsteigtos 32 nominacijos, kai kurios įmonės apdovanotos po kelis kartus.

„Rajone verslo skatinimui – ypatingas dėmesys. Verslo atstovus sveikina ne tik Panevėžio rajono savivaldybės vadovai, administracijos darbuotojai, bet ir seniūnijų seniūnai, socialiniai partneriai, politikai, Seimo nariai, Europos Parlamento nariai. Panevėžio rajono savivaldybė įsteigė tris nominacijas, o meniškus prizus sukūrė stiklo menininkas Remigijus Kriukas“, – prasidedant renginiui kalbėjo rajono meras Antanas Pocius.

Įsteigtos trys nominacijos

Šventės kulminacija – renginio „Geriausios Panevėžio rajono įmonės 2023“ laimėtojų paskelbimas ir apdovanojimas. Šiais metais įsteigtos trys nominacijos.

Nominaciją „Už sėkmingą verslo plėtrą“ pelnė UAB „Stikmeta“ (direktorius Rimas Bakanauskas).

Nominacija „Už tvirtą žingsnį į eksporto rinkas“ skirta UAB „Litvudas“ (direktorius Darius Stiklinskas).

Trečioji nominacija „Už stabilumą versle“ atiteko A. Baniulio firmai „Protekta“ (direktorius Aleksandras Baniulis).

Siūlo modernius gaminius

UAB „Stikmeta“ įkurta 2005 m. rugpjūčio 30 d. specializuojasi įvairių berėmio grūdinto stiklo, aliuminio ir metalo konstrukcijų projektavimo, gamybos ir montavimo srityje. Savo klientams siūlo modernius ir šiuolaikiškus gaminius už patrauklią kainą.

Bendrovė Lietuvoje pradėjo projektuoti ir montuoti berėmio grūdinto stiklo duris, pertvaras, vitrinas su vokiečių firmos ,,DORMA‘‘ ir italų firmos ,,CASMA‘‘ berėmio stiklo konstrukcijų furnitūra.

Šiuo metu aliuminio konstrukcijos yra gaminamos naudojant tokius garsių ir laiko patikrintų gamintojų profilius: YAWAL, SAPA, REYNAERS. Skaidrios stiklo ir metalo konstrukcijos tampa neatskiriama modernios architektūros dalimi, todėl stiklo ir metalo pilna visur: interjere, eksterjere, fasaduose, laiptuose, grindyse.

Gamyboje naudoja naujausias technologijas

UAB „Litvudas“ skydinių-karkasinių namų verslą pradėjo – 2009 metais. Įmonės darbinės patirtys prasidėjo atšiauriose Norvegijos kraštuose. Todėl jau nuo pat įmonės įkūrimo pradžios sukaupė didžiulę patirtį gamindami bei montuodami skydinius-karkasinius namus įvairaus dydžio, pagal skandinavišką technologiją.

Pamatę didelį susidomėjimą Lietuvoje skydiniais-karkasiniais bei moduliniais namais, nusprendė darbus plėtoti ir Lietuvos rinkoje.

Gamyboje naudoja naujausias technologijas, kokybiškas sertifikuotas medžiagas bei modernius įrengimus. Todėl gali užtikrinti aukščiausio produkto kokybę.

UAB „Litvudas“ yra gavusi ne vieną kokybės įvertinimo sertifikatą, o 2022 metais apdovanota už aukštą darbo kultūrą.

Daugiametė patirtis

A. Baniulio firma „Protekta“ dirba jau daugiau nei 25 metus. Todėl daugiametė patirtis klientams leidžia pasiūlyti platų prekių asortimentą žemės ūkio, industrinių, lengvųjų automobilių ir sunkvežimių padangų segmentuose.

Ilgametis bendradarbiavimas su tiekėjais firmai padeda įsigyti prekių už konkurencingą kainą ir taip išlaikyti geriausią kokybės bei kainos santykį klientams.

Firmos specialistai lankosi gamyklose ir tarptautinėse parodose. Tai padeda nuolatos kelti žinių lygį apie padangų eksploataciją, montavimą ir priežiūrą.

 

Panevėžio r. sav. informacija

Dalintis