Ashburn +28,2 °C Debesuota
Penktadienis, 19 Lie 2024
Ashburn +28,2 °C Debesuota
Penktadienis, 19 Lie 2024

„Brolių medus” produktai sulaukė išskirtinio susidomėjimo ir pripažinimo Skandinavijoje

2023/11/20


Lietuviško prekinio ženklo „Brolių medus“ vaisių sulčių guminukai su medumi „Broliai lokiai“ parodoje ,,Nordic Organic Food Fair & Eco Living Scandinavia“, kuri 2023 metų lapkričio 15–16 dienomis vyko Malmės mieste, Švedijoje, tapo geriausio naujo užkandžio kategorijos finalistais.

Ilgamečiai Lietuvos bitininkai Ignas ir Vilius Jackevičiai džiaugiasi ir kaip patys sako, – nuo atrestauruoto senelio avilio iki Skandinavijos geriausiųjų užkandžių laureatų – tai tikra sėkmė. Tokio dėmesio nesitikėję broliai nustebę, kad tarp tiek daug inovatyvių ir įdomių maisto produktų, jų pristatyti guminukai – pastebėti ir įvertinti.

Paklausus Igno Jackevičiaus, kas sudomino parodos dalyvius ir vertintojus, jis atsakė:

„Manau, kad žmonės pasiilgę išskirtinės kokybės natūralių maisto produktų. O ypač pagamintų iš gardaus medaus, kurį mums dovanoja bitės. Visa tai pateikus tinkamoje vartoti formoje, pavyzdžiui guminukų pavidalu, šis tampa patogiu saldžiu užkandžiu”.

„Brolių medus“ gyvuoja nuo 2011 metų, bet pomėgis rimtu verslu tapo tik maždaug prieš 5 metus, kai medaus gamybą papildė bičių motinėlių veisimas. Pradėję nuo paprasčiausio medaus gamybos, šiuo metu broliai dvyniai gamina virš 20 skirtingų bičių ir medaus produktų.

Be jau minėtų guminukų „Brolių lokių“, parodoje dar pristatyti medaus skanėstai su liofilizuotomis uogomis ir vaisiais: medus su šaltalankiais, su spanguolėmis, su juodaisiais serbentais, su svarainiais, su pipirmėte ir su šermukšniais.

Sakėte, kad socialinėje erdvėje susilaukiate daug palaikymo ir paskatinimo toliau populiarinti bitininkystę ir jos produktus. Neseniai įgyvendinote gražų socialinį projektą su „Mamų unija”, kuri globoja onkologinėmis ligomis sergančius vaikus. Kokie tolimesni planai, pasiteiravome Igno:

„Parodoje susipažinome su daugybe įdomių žmonių, pasidalinusių išskirtinėmis idėjomis. Viena iš jų mums ypač patiko – tai yra socialinė programa skatinanti padėti besivystančioms Afrikos šalims bitininkystės srityje. Planuojame keletą savo bitučių avilių paversti „Lietuvos ambasadoriais“ Afrikos žemyne”.

Linkime sėkmės įgyvendinant suplanuotus projektus ir toliau garsinant Lietuvos bitininkystę.

 

Partnerio turinys

Dalintis
Politika