Ką reikėtų daryti:
Dažniausiai lokiai žmonių vengia ir į gyvenvietes užklysta atsitiktinai ieškodami maisto ar kelio. Svarbiausia – išlikti ramiems ir netrikdyti gyvūno, kad jis galėtų saugiai pasišalinti iš teritorijos.
Už pasidalintą informaciją dėkojame medžiotojui Audroniui Barisevičiui!
LMŽD informacija