Ashburn +22,5 °C Debesuota
Ketvirtadienis, 18 Lie 2024
Ashburn +22,5 °C Debesuota
Ketvirtadienis, 18 Lie 2024

LIT EGG siekia įsigyti Girelės paukštyno verslo dalį

2023/08/23


Konkurencijos taryba šiandien pranešė apie UAB LIT EGG prašymą vykdyti verslo koncentraciją. Bendrovė siekia įsigyti UAB Girelės paukštynas vištų kiaušinių gavybos verslą, taip pat žemės ūkio bendrovės „Nematekas“ nekilnojamąjį turtą, reikalingą siekiamam įsigyti verslui vykdyti ir administruoti.

LIT EGG, UAB ir su juo susiję ūkio subjektai, įskaitant Latvijos įmonę „Balticovo“, užsiima vištų kiaušinių gavybos ir pardavimo veikla, putpelių kiaušinių pardavimo veikla, kiaušinių produktų gavybos ir pardavimo veikla, vištų pardavimo veikla, organinių trąšų (vištų mėšlo) pardavimo veikla ir grūdų pirkimo-pardavimo, prekybos lesalais veikla.

Siekiama įsigyti uždarosios akcinės bendrovės Girelės paukštynas verslo dalis apima vištų kiaušinių gavybos ir pardavimo veiklą, vištų dedeklių pardavimo veiklą, ir organinių trąšų (vištų mėšlo) pardavimo veiklą. Po koncentracijos uždaroji akcinė bendrovė Girelės paukštynas tęs kitas veiklas, nesusijusias su kiaušinių gavyba.

Taip pat bus įgyjamas žemės ūkio bendrovės „Nematekas“ nekilnojamasis turtas, kurį iki koncentracijos naudojo įsigyjama uždarosios akcinės bendrovės Girelės paukštynas verslo dalis vištų kiaušinių gavybai ir kuris reikalingas toliau tęsti siekiamą įsigyti verslą.

 

ŪP portalo inf.

ŪP redakcijos nuotr.

Dalintis