Ashburn +9,4 °C Dangus giedras
Pirmadienis, 4 Grd 2023
Ashburn +9,4 °C Dangus giedras
Pirmadienis, 4 Grd 2023

LIT EGG siekia įsigyti Girelės paukštyno verslo dalį

2023/08/23


Konkurencijos taryba šiandien pranešė apie UAB LIT EGG prašymą vykdyti verslo koncentraciją. Bendrovė siekia įsigyti UAB Girelės paukštynas vištų kiaušinių gavybos verslą, taip pat žemės ūkio bendrovės „Nematekas“ nekilnojamąjį turtą, reikalingą siekiamam įsigyti verslui vykdyti ir administruoti.

LIT EGG, UAB ir su juo susiję ūkio subjektai, įskaitant Latvijos įmonę „Balticovo“, užsiima vištų kiaušinių gavybos ir pardavimo veikla, putpelių kiaušinių pardavimo veikla, kiaušinių produktų gavybos ir pardavimo veikla, vištų pardavimo veikla, organinių trąšų (vištų mėšlo) pardavimo veikla ir grūdų pirkimo-pardavimo, prekybos lesalais veikla.

Siekiama įsigyti uždarosios akcinės bendrovės Girelės paukštynas verslo dalis apima vištų kiaušinių gavybos ir pardavimo veiklą, vištų dedeklių pardavimo veiklą, ir organinių trąšų (vištų mėšlo) pardavimo veiklą. Po koncentracijos uždaroji akcinė bendrovė Girelės paukštynas tęs kitas veiklas, nesusijusias su kiaušinių gavyba.

Taip pat bus įgyjamas žemės ūkio bendrovės „Nematekas“ nekilnojamasis turtas, kurį iki koncentracijos naudojo įsigyjama uždarosios akcinės bendrovės Girelės paukštynas verslo dalis vištų kiaušinių gavybai ir kuris reikalingas toliau tęsti siekiamą įsigyti verslą.

 

ŪP portalo inf.

ŪP redakcijos nuotr.

Dalintis

Advertisement

Advertisement

2023/12/03

Pagerbiant genijaus atminimą keliama idėja Senąją Varėną pervadinti Čiurlionio Varėna

Pagerbiant vieno iškiliausių Lietuvos dailininkų ir kompozitoriaus Mikalojaus Konstantino Čiurlionio atminimą svarstoma Senąją Varėną pervadinti Čiurlionio Varėna.
2023/12/03

Šiltnamių rinkai žadama šviesi ateitis, bet technologijos pasirinkimas – jau galvosūkis

Ūkininkavimas versliniuose šiltnamiuose daugelyje šalių atneša milijonines pajamas. Ekspertų prognozėmis, toks daržovių ir uogų auginimo būdas ateityje tik augs, todėl tiek valstybiniu, tiek verslo lygiu daug investuojama į na...
2023/12/03

Rudajai stichijai vis tiek, tai saugomos teritorijos ar ūkiniai miškai

Stichinė nelaimė miškuose, sukelta žievėgraužio tipografo, vaizdingai dar vadinama ruduoju gaisru, rudąja stichija. Ji pražudė jau apie 3500 ha medynų. Rudajai stichijai vis tiek, tai saugomos teritorijos ar ūkiniai miškai.
2023/12/03

Duokite psichikos ligoniams advokatą!

„Tai itin sudėtinga tema. Kiekvienu atveju tenka individualiai spręsti mįslę, kaip laviruoti“, – įsitikinęs Vilniaus miesto psichikos sveikatos centro direktorius Martynas Marcinkevičius, kalbėdamas, kaip padėti namuose prižiūrim...
2023/12/03

Galima veikti inovatyviai ir efektyviai, vienas sprendimų – sėtiniai žolynai

Esamoje geopolitinėje situacijoje sunkiai prognozuojamos grūdų supirkimo kainos, augantys energetikos kaštai, dažnėjantys ekstremalūs gamtos reiškiniai, griežtinami aplinkosaugos reikalavimai – šiandienos realijos, skati...
2023/12/03

Kada reikalingas augalo pasas?

Augalo pasas yra reikalingas tiekiant rinkai savo užaugintą augalinę produkciją mažmenine prekyba užsiimantiems ūkio subjektams, taip pat savo užaugintą augalinę produkciją tiekiant rinkai galutiniam vartotojui.
2023/12/03

Seime priregistruota naujų pasiūlymų 2024-ųjų biudžetui už milijardą eurų

Praėjus daugiau nei savaitei po to, kai Seimas antrą kartą apsvarstė kitų metų biudžeto projektą, parlamentarai vėl pateikė šūsnį siūlymų papildomai finansuoti kai kurias sritis.
2023/12/03

Kraujažolinio grublio pokštai – atsitiktinumas ar klimato kaitos pasekmė?

Pastaraisiais metais vis dažniau pavasarines daržoves atakuojantys juodi, kuproti „kirminai“ verčia nerimauti daržininkus, ypač tuos, kurie daržoves augina mažuose sklypuose ir nenaudodami insekticidų. Tai kraujažolinio grublio (Galeru...
2023/12/03

Priminimas poledinės žūklės mėgėjams: nerizikuokite

Atšalus orams ir žvejams jau ruošiantis žvejoti ant užšalusių vandens tvenkinių, aplinkosaugininkai primena, kad Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklėse nustatyta prievolė žvejams mėgėjams žvejojant ant ledo turėti smaigus...