Ashburn +23,8 °C Dangus giedras
Ketvirtadienis, 18 Lie 2024
Ashburn +23,8 °C Dangus giedras
Ketvirtadienis, 18 Lie 2024

Naujiena „Maximose“ – kiekvieną mėnesį lentynose tokios prekės, kokių pirkėjai dar neregėjo

2024/02/10


Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ pirkėjams pristato naujieną – teminius mėnesius, kurių metu kiek­vieną mėnesį tinklo parduotuvėse bus galima rasti ne tik pirkėjų pamėgtų, bet ir neįprastų, tik ribotą pasiūlymo laiką siūlomų prekių. Vasarį paskelbusi „Saldumynų ir užkandžių“ mėnesiu, „Maxima“ pirkėjus ragina nelaukti ir kviečia įsigyti išskirtinių gardumynų, kurių įprastai galima rasti tik specializuotose prekybos vietose.

Nuo šiol kiekvieną mėnesį prekybos tinklo „Maxima“ pirkėjai galės rasti ne tik esamų, tačiau ir išskirtinių asortimento prekių, kurių pasiūlymus bus galima sekti kas savaitę atsinaujinančiame „Laimingų kainų“ leidinyje bei specialiame teminių mėnesių leidinyje „Maximos“ interneto svetainėje.

„Dažniausiai parduotuvėse esame įpratę matyti nuolaidas tik tam tikriems produktams. Pristatydami teminius mėnesius, pirkėjams galėsime pasiūlyti ne tik jau esamą ir pirkėjų pamėgtą, bet ir visai naują, išskirtinį prekių asortimentą, kuris bus prieinamas tik pasiūlymo metu, teminį mėnesį lydinčiai prekių grupei“, – sako Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė, prekybos tinklo „Maxima“ Komunikacijos ir korporatyvinių ryšių departamento direktorė.

Be to, „Maxima“ pažymi, kad pagal skirtingą mėnesio tematiką parinktas dar nematytų prekių asortimentas bus siūlomas tik ribotą laiką – vieną mėnesį, kol galios teminio mėnesio pasiūlymai.

Prekybos tinklas pastebi, kad pirkėjams išties patrauklios nuolaidos ir įvairūs pasiūlymai – jie kaskart sulaukia didelio susidomėjimo. Skaičiuojama, kad įsigydami prekių su nuolaida „Maximos“ pirkėjai kiekvieną mėnesį vidutiniškai sutaupo net 54 mln. eurų.

„Duomenys rodo, kad net 89 proc. „Maxima“ parduotuvėse apsiperkančių pirkėjų, kurių kiekvieną dieną apsilanko daugiau nei 400 tūkst., kasdien į savo krepšelius deda prekes su nuolaida. Džiaugiamės pranešdami, kad prekybos tinklo naujiena – teminiai mėnesiai – pirkėjams leis ne tik į krepšelį įsidėti jau pamėgtus produktus, tačiau ir išbandyti išskirtines, dar nematytas prekes, kurių įprastai „Maximos“ asortimente nėra“, – kalba I. Trakimaitė-Šeškuvienė.

Teminių mėnesių pasiūlymus, tarp kurių ir esamos, ir tik ribotą laiką siūlomos prekės, pirkėjai ras ne tik didesnio formato „XX“ bei „XXX“ parduotuvėse, tačiau ir mažesnėse, „X“ formato „Maximos“ parduotuvėse.

Smaližiams siūlomi saldumynai, kurių įprastai „Maximoje“ nėra

Prekybos tinklui pastebėjus, kad vasarį, kuomet už lango siaučia nenuspėjami orai, didžiąją dalį laiko žmonės praleidžia namuose žiūrėdami filmus ar kompanijoje žaisdami žaidimus, prie kurių taip norisi kramsnoti įvairius gardėsius, nuspręsta pirmąjį teminį mėnesį skirti saldumynų ir užkandžių gerbėjams.

Parduotuvėse „Maxima“ pirkėjai gali ieškoti jau asortimente esamų bei tik ribotą laiką asortimentą papildžiusių išskirtinių saldumynų ir užkandžių kategorijos prekių, kurios nustebins ir išrankiausius smaližius, ir sūrių užkandžių mėgėjus.

Pro smaližių akis nepraslys naujienomis papildytas pirkėjų pamėgtų prekių ženklų, pavyzdžiui, „Haribo“, „Kinder“, „Lindt“, asortimentas. Išskirtinio pasiūlymo metu gardėsių mėgėjai taip pat galės rasti „Skittles“ guminukus, „Milky Way“ ar „Maltesers“ sausainius, karamelinius spragintus kukurūzus „Werther’s Original“, šokoladinius krepšelius su žemės riešutų kremu „Reese’s Minis“, šokoladus „MrBeast“ ir daugybę kitų saldumynų, kurių įprastai „Maximoje“ nėra.

„Saldumynų ir užkandžių“ mėnesį pirkėjai prekybos tinkle turės progą ir atsigaivinti – išskirtiniame asortimente ras tokius gazuotus gėrimus, kuriuos įprastai galima rasti tik specializuotose saldumynų ir užkandžių parduotuvėse. Pavyzdžiui, vyšnių ir vanilės skonio „Coca-Cola“ ar persikų, ananasų ir daugybės kitų skonių „Fanta“ gazuotus gėrimus.

Pirmasis teminis „Saldumynų ir užkandžių“ mėnuo „Maximoje“ pradžiugins ir aštrių bei sūrių skonių užkandžių mėgėjus – parduotuvės lentynas papildys krekeriai „Ritz“, ypač aštrūs traškučiai „Takis“, kuriuos, kaip ir kitus pirkėjų pamėgtus produktus, teminio mėnesio metu bus galima įsigyti pigiau.

Reguliaraus asortimento saldumynų ir užkandžių pasiūlymus pirkėjai ras jų įprastose vietose, o išskirtinio asortimento naujienų lentynos bus pažymėtos „Saldumynų ir užkandžių“ mėnesio vėliavėlėmis.

 

Užs. Nr. 40/7

Dalintis