Ashburn +12,8 °C Debesuota
Antradienis, 28 Kov 2023
Ashburn +12,8 °C Debesuota
Antradienis, 28 Kov 2023

Paaiškėjo stipriausi Utenos apskrities pareigūnai štangistai

2023/03/13


Kovo 10 d. Zarasų sporto klube „Marsas“ vyko Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato štangos spaudimo gulint čempionatas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Varžybų tikslas – gerinti Utenos apskrities policijos pareigūnų profesinį pasirengimą, populiarinti jėgos sportą tarp darbuotojų, nustatyti stipriausias komandas ir sportininkus.

Varžybose savo jėgas išbandyti panoro Utenos apskrities policijos pareigūnų komandos iš Zarasų, Utenos, Visagino, Molėtų, Anykščių. Taip pat, VSAT prie LR VRM Visagino dalinio pareigūnų komanda bei VSAT prie LR VRM Vilniaus rinktinės pareigūnas.

Susumavus visus rezultatus Asmeninėje įskaitoje:

  • III-ąją vietą, išstūmęs 150 kg svorį, užėmė Visagino miesto policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausiasis patrulis Karolis Juodagalvis.
  • II-ąją vietą, išstūmęs 170 kg svorį, iškovojo Krašto apsaugos savanorių pajėgų karys Vitalijus Volkovas, atstovavęs Zarasų policijos komandą.
  • I-ąją vietą, išstūmęs 195 kg svorį, iškovojo Zarasų rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnysis tyrėjas Olegas Gladyševas.

Komandinėje įskaitoje:

  • III-ąją vietą užėmė Visagino m. PK pareigūnų komanda (167,9 taškai) – Gintaras Griškys, Karolis Juodagalvis, Jūris Šuša.
  • II-ąją vietą užėmė Utenos aps. VPK pareigūnų komanda (178,2 taškai) Aurimas Siniauskas, Justas Šidla, Darius Navikas,
  • I-ąją vietą (221,4 taškai) Zarasų r. PK pareigūnų komanda Olegas Gladyševas, Justinas Vaišnoras, Vitalijus Volkovas.

Prizines vietas užėmusiems dalyviams buvo įteikti medaliai, komandinės taurės bei atminimo dovanos. Visiems dalyviams įteikti paguodos prizai. Asmeninės įskaitos nugalėtojui Olegui Gladyševui sporto klubo „Marsas“ vadovas Rimas Virčinskas, kaip stipriausiam policijos pareigūnui įteikė atminimo dovaną.
 

Utenos aps. VPK Zarasų r. PK informacija

Dalintis

2023/03/28

Zanavykai dalijosi kiaušinių marginimo paslaptimis

Artėjant šv. Velykoms, Zanavykų muziejus jau 11-ąjį kartą pakvietė į Tradicinių margučių margintojų šventę. Čia amatininkai iš įvairių Sūduvos kampelių dalinosi marginimo paslaptimis.
2023/03/28

Planuojami 2023 metų paukščių monitoringo stebėjimai

Šiais metais sukanka 30 metų, kai Lietuvos ornitologų draugija (LOD) vykdo paukščių populiacijų gausos stebėseną. Šią prasmingą ir reikalingą visuomeninę mokslinę veiklą grupelė entuziastų pradėjo dar 1994 m. Mokslinį-taikomąj...
2023/03/28

Mažėja vaistais apsinuodijusių žmonių skaičius

Kiekvieną iš mūsų kasdieniame gyvenime supa daugybė cheminių medžiagų: tai – buitinės chemijos, valymo priemonės, skalbikliai, pesticidai, trąšos, kosmetika, vaistai, maisto papildai ir vitaminai. Neatsargiai vartojamos &scaron...
2023/03/28

Susipažinkite, kaip ministerija siūlo paskirstyti 8 mln. Eur paramą pieno gamintojams

Žemės ūkio ministerija (ŽŪM) parengė taisyklių projektą, kaip iš valstybės biudžeto paskirstyti papildomą 8 mln. Eur paramą pieno gamintojams, ypač nukritus žalio pieno supirkimo kainoms.
2023/03/28

Smulkusis verslas kritikuoja idėją verslo liudijimą išduoti 30-čiai dienų

Vilnius, kovo 28 d. (BNS). Finansų ministerijai siūlant griežtinti verslo liudijimų išdavimą ir nustatyti jo galiojimo laiką 30 dienų iš eilės, smulkusis verslas tokią idėją kritikuoja, tuo metu parlamentarų vertinimai skiriasi &ndas...
2023/03/28

Teritorijos, kuriose turi būti laikomasi GAAB ir Valdymo reikalavimų

Žemės ūkio ministerija (ŽŪM) atkreipia dėmesį, kad jau yra galimybė pasitikinti, ar jums bus taikomi geros agrarinės ir aplinkosaugos būklės (GAAB) bei žemės ūkio veiklos valdymo reikalavimai (VR).
2023/03/28

Seimas pritarė Prezidento siūlymui atleisti Ž. Bartkų iš STT direktoriaus pareigų

Seimas, atsižvelgdamas į Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos dekretą, nusprendė pritarti Žydrūno Bartkaus atleidimui iš Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) direktoriaus pareigų, pasibaigus kadencijai.
2023/03/28

Draugiški gamtai, klausai ir šuniui, bet nemieli Lietuvos aplinkos apsaugos biurokratams

Žurnalo „Medžioklė“ redaktorė Linda DOMBROVSKA. – Duslintuvai ne tik Latvijoje ir Estijoje, bet ir kitur pasaulyje, Europoje yra tikras mados klyksmas. Jie vis dažniau naudojami ne dėl to, kad stilingai atrodo ant vamzdžio, o tod...
2023/03/28

Kodėl jau šį pavasarį verta naudoti išmaniąją ūkininkavimo sistemą GEOFACE?

Lietuvoje populiarėja lietuviška išmaniojo ūkininkavimo sistema GEOFACE, skirta augalininkystės ūkių valdymui. 2019 metais pradėta diegti sistema neatpažįstamai patobulėjo, o klientai ją vertina dėl valdymo paprastumo ir patogaus dar...