Ashburn +6,9 °C Debesuota
Antradienis, 31 Sau 2023
Spausdintų leidinių prenumerata
Ashburn +6,9 °C Debesuota
Antradienis, 31 Sau 2023

Rokiruotė žemės ūkio technikos rinkoje

2015/08/13


„Claas“ žemės ūkio technikos prekybos vadovas Juka Kelto, regioninių pardavimų vadybininkas Marekas Gorlichas ir regioninių pardavimų direktoriaus Jens Skifteris naujovių pristatymo konferencijoje.

Vokietijoje vykusioje kompanijos „Claas“  naujovių pristatymo konferencijoje – lauko dienoje buvo paviešinta žinia apie „Claas“ ir „Konekesko“ pasirašytą susitarimą. Šis susitarimas įpareigoja „Konekesko“ prekiauti išskirtinai tik „Claas“ kompanijos gaminama savaeige ir  pašarų ruošimo technika. Sutartimi siekiama sustiprinti Vokietijos kompanijos „Claas“ gaminamos žemės ūkio technikos pozicijas Baltijos šalyse ir užkariauti Suomijos rinką. Pasak pardavimų vadybininko Jano – Hendriko Mohro,  „Claas“ kombainų populiarumas pasaulyje rodo, kad Suomijos, Lietuvos, kaip ir kitų Baltijos šalių ūkininkai aktyviai modernizuoja žemės ūkio mašinų parkus, ieško geriausių sprendimų, yra atviri naujovėms, o tai reiškia, ir „Claas“ technikai.

„Konekesko Lietuva“ žemės ūkio technikos pardavimų vadovas Virginijus Apšega.

Nuo 2016 m. sausio 1 d. Baltijos šalyse „Konekesko“ visą savo dėmesį sutelks į „Claas“ žemės ūkio sektoriaus traktorius, kombainus, savaeigius pašarų smulkintuvus, teleskopinius krautuvus ir pašarų ruošimo mašinas. Tačiau „Konekesko Lietuva“ žemės ūkio technikos pardavimų vadovas Virginijus Apšega patikina, kad visi įsipareigojimai ūkininkams, įsigijusiems  „Massey Ferguson“ traktorius, bus įvykdyti.  Taip pat iki metų pabaigos dar bus ir prekiaujama turimais „Massey Ferguson“ traktoriais. „Konekesko“ vėliausiai iki 2015 m. pabaigos nutrauks sutartį su  „Agco“ dėl „Massey Ferguson“ traktorių prekybos. Šiuo metu dar vyksta derybos dėl galimo „Massey Ferguson“ garantinių paslaugų pratęsimo po prekybos nutraukimo arba šių įsipareigojimų perdavimo naujam „Massey Ferguson“ atsovui. V. Apšega pabrėžia, kad tai geras sprendimas, nes įmonė atstovaus vienam gamintojui, gerės aptarnavimo kokybė. Šia ilgalaike sutartimi patenkintos abi pusės. Tiek „Konekesko“,  tiek ir „Claas“ vadovai tikisi, kad tai labai sustiprins pozicijas Suomijoje bei Baltijos valstybėse, atvers naujas perspektyvas plėtrai ir užtikrins maksimaliai gerą aptarnavimą.

UAB „East West Agro“ generalinis direktoriaus Gediminas Kvietkauskas.

„Massey Ferguson“ kombainą liepos mėnesį parodoje „Agrovizija 2015“ pristatė UAB „East West Agro“. Anot generalinio direktoriaus Gedimino Kvietkausko šiuo metu įmonė prekiauja „Massey Ferguson“ kombainais, presais, teleskopiniais krautuvais. Tikėtina, kad „East West Agro“ pasirašys sutartį su „Massey Ferguson“ ir dėl traktorių prekybos, taip išplėsdama asortimentą.

ŪP informacija

Dalintis

2023/01/31

Pienas: baltasis auksas ar juodas kapo akmuo?

Rytoj, trečiadienį, Žemės ūkio ministerijoje (ŽŪM) renkasi trišalės Pieno tarybos nariai. Remiantis oficialiu pranešimu, ji šaukiama dėl padėties pieno rinkoje ir mažėjančių jo supirkimo kainų. Ministras Kęstutis Navickas rėži...
2023/01/30

Pieno kainų krizė Lietuvoje ir ateities tendencijos

VDU ŽŪA langas. Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos mokslininkų tribūnoje profesorė Astrida MICEIKIENĖ dalijasi įžvalgomis apie pieno kainų krizę: kiek ji susijusi su globalia rinka ir ką turėtume daryti?
2023/01/31

Beveik dešimtmetį Lietuvoje pasireiškiantis afrikinis kiaulių maras neužleidžia pozicijų

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) duomenimis, nuo 2014 metų, kai Lietuvoje pirmą kartą diagnozuotas afrikinis kiaulių maras (AKM), šalies ūkiai neteko beveik 78 tūkstančių kiaulių, o miškuose AKM nustatytas beveik 8...
2023/01/31

Novatorius pataria: kaip išsirinkti tinkamą automobilį?

Specialistai vis garsiau kalba apie ekonomikos sąstingį, ragina susilaikyti nuo nebūtinų, didelės vertės pirkinių, tarp kurių – ir automobiliai. Situacija automobilių rinkoje taip pat pakankamai kebli, nes nusprendus įsigyti naują transporto...
2023/01/31

Dzūkei sukako šimtas metų

Šeštadienį, sausio 28 d., garbingą 100 metų jubiliejų sutiko Alytaus rajono Statkiškių kaime (Pivašiūnų sen.) gyvenanti Genovaitė Malinauskienė.
2023/01/31

Antrus metus iš eilės – augantis Lietuvos Korupcijos suvokimo indeksas

2022 m. „Transparency International“ Korupcijos suvokimo indekso (KSI) tyrime Lietuvai skirti 62 balai iš 100 galimų ir 33 vieta 180 šalių sąraše. Lietuva užima 12 vietą tarp Europos Sąjungos (ES) valstybių. Lygina...
2023/01/31

Visuomenė kviečiama teikti kandidatus Seimo apdovanojimui gauti

Seimo Aleksandro Stulginskio žvaigždės skyrimo komisija kviečia visuomenę iki 2023 m. vasario 20 d. siūlyti kandidatus Seimo apdovanojimui – Aleksandro Stulginskio žvaigždei – gauti.
2023/01/31

Paukščių gripas ant menčių paguldė susijusius paukštynus

Rumunijoje – paukščių gripo drama. Ypač pavojingas paukščių gripo H5N1 potipis įsimetė į paukštynus, priklausančius vienai  didžiausių šalyje kalakutų auginimo įmonių.
2023/01/31

Netikėkite, jei sakys, kad kaulavaisių genėti nereikia

 Ankstyvas pavasaris sodininkams – darbymetis. Norint gražių vaismedžių ir kokybiško derliaus, būtina apžiūrėti sodą, nes tikrai dar bus nerei­kalingų šakų. Ar genite kaulavaisius: vyšnias, trešnes, slyva...