Ashburn +27,8 °C Mažai debesuota
Ketvirtadienis, 18 Lie 2024
Ashburn +27,8 °C Mažai debesuota
Ketvirtadienis, 18 Lie 2024

Savaitgalį ugniagesiai iš gaisro išgelbėjo moterį, gesino traktorius, vilkikus ir lengvuosius automobilius, gelbėjo tvoroje įstrigusį briedį

2024/06/10


Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 48 gaisrų ir atliko 93 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta, praneša Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD).

Penktadienį, 13.40 val., buvo gautas pranešimas, kad Vilniuje, Rugių gatvėje, daugiabučio laiptinėje jaučiamas maisto pridegimo kvapas, o iš buto ketvirtajame aukšte pro langą veržiasi dūmai. Į buto balkoną ugniagesiai pateko pro gretimo buto langą. Dūmų pilname kambaryje buvo rasta moteris be sąmonės. Nukentėjusiąją ugniagesiai išnešė ir perdavė greitosios pagalbos medikams. Ji buvo išvežta į ligoninę. Autonominio dūmų detektoriaus ugniagesiai bute nerado.

14.17 val. Jonavos rajone, Užusalių seniūnijoje, Didžiojo Raisto kaime, atvira liepsna degė medinis gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė dalis stogo konstrukcijų, perdanga, dalis sienos.

15.11 val. Klaipėdos rajone, Priekulės seniūnijoje, Drevernos kaime, laukuose liepsnojo traktorius „John Deere“. Gaisro metu sudegė visos jo degiosios dalys.

16.31 val. Plungėje, Liepų gatvėje, antžeminiame garaže degė automobilis „Chevrolet Volt“. Ugniagesiai jį išstūmė iš garažo, išjungė akumuliatorius. Gaisro metu sudegė jo variklius skyrius, apdegė kėbulo dalis, aprūko salonas ir garažas.

Apie 17 val. Plungės rajone, Žemaičių Kalvarijos seniūnijoje, Skurvydų kaime, atvira liepsna degė traktorius. Gaisro metu sudegė visos jo degiosios dalys, apdegė miško paklotė.

Šeštadienį, 5.50 val., buvo gautas pranešimas, kad Ignalinos rajone, Kazitiškio seniūnijoje, Nykiškės kaime, atviroje teritorijoje dega sukrauti rąstai. Atvykus ugniagesiams, degė ne tik rąstai, bet ir miško paklotė. Gaisro metu išdegė apie 30 arų miško paklotės, apdegė medžiai, sudegė rąstai ir šakų krūva.

Apie 18 val. Vilniaus rajone, Pagirių seniūnijoje, Melekonių kaime, liepsnojo du vilkikai, nuo jų užsidegė ir trečias vilkikas. Gaisro metu sudegė du vilkikai „MAN“ ir vilkiko „Volvo“ kabina. Ugniagesiai išsaugojo „MAN“ viduje buvusį mini ekskavatorių.

22.31 val. Šiauliuose, Aušros alėjoje, daugiabučio ketvirtajame aukšte esančiame bute degė sukrauti įvairūs daiktai, drabužiai, popieriai. Gaisro metu apdegė kambario sienos ir lubos. Dūmų detektoriaus bute nebuvo.

22.33 val. Tauragėje, Dariaus ir Girėno gatvėje, automobilių pardavimo aikštelėje degė lengvasis automobilis „Volkswagen Caravelle“. Gaisras kilo variklio skyriuje. Gaisro metu apdegė ir greta stovėję automobiliai „Toyota“ ir „BMW“.

Penktadienį, 9.34 val., buvo gautas pranešimas, kad Vilniaus rajone, Marijampolio seniūnijoje, Vilkiškių kaime, į šulinį įkrito žmogus. Naudodami aukštalipių įrangą, ugniagesiai nusileido į šulinį ir ištraukė vyro kūną.

19.17 val. pranešta, kad Vilniaus rajone, Rudaminos kaime, upelyje nuskendo žmogus. Atvykę ugniagesiai iš upelio ištraukė vyro kūną.

Šeštadienį, 17.57 val., gautas pranešimas, kad Vilniaus rajone, Mickūnų miestelyje, tvenkinyje nuskendo žmogus. 19.22 val. ugniagesiai už 15 m nuo kranto rado vyro kūną.

23.36 val. pranešta, kad Kauno mariose, plaukiojant burlaiviu, vyras iššoko iš jo ir dingo. Iškviesti ugniagesiai mariose atliko žvalgybą nuo Palemono iki Jakštonių kaimo, tačiau žmogaus nerado.

Sekmadienį, 15.16 val., buvo gautas pranešimas, kad Jonavos rajone, Bukonių kaime, traktorius prispaudė vyrą. Jį vietiniai gyventojai išlaisvino iki atvykstant ugniagesiams. Greitosios pagalbos medikai vyrą nuvežė į ligoninę.

Sekmadienio naktį, 2.31 val., buvo pranešta, kad Kaune, Gričiupio gatvėje, gyvenamojo namo tvoroje įstrigo briedis. Atvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad tvoroje įstrigo briedžio koja. Gyvūnų globos darbuotojas briedį užmigdė ir ugniagesiai išlaisvino jo sužeistą koją.

 

PAGD informacija

Dalintis