Ashburn +22,5 °C Debesuota
Ketvirtadienis, 18 Lie 2024
Ashburn +22,5 °C Debesuota
Ketvirtadienis, 18 Lie 2024

Žemės ūkio ministerija

 

Tręšiamųjų produktų panaudojimo žurnalo pildymas – tiesioginė nuotolinė konsultacija antradienį

2023/10/20


Žemės ūkio ministerija spalio 24 d., antradienį, nuo 14 iki 15 val. rengia nuotolinę konsultaciją, kurioje VĮ Žemės ūkio duomenų centro ir ministerijos specialistai ūkininkams pristatys Paraiškų priėmimo informacinėje sistemoje esantį Tręšiamųjų produktų panaudojimo žurnalą ir konsultuos dėl jo pildymo.

Norėdami prisijungti per Microsoft Teams programą aktyvuokite šią nuorodą:
Spausti čia.

Siekiant kokybiško renginio, prisijungus prašome išjungti mikrofonus ir kameras, o norint pasisakyti – naudoti funkciją „pakelti ranką“.

Ministerija primena, kad žemės ūkio subjektai, dalyvaujantys paramos priemonėse „Agrarinė aplinkosauga ir klimatas“ ir „Su „Natura 2000“ ir „Vandens pagrindų direktyva susijusios išmokos“ veikloje „Parama „Natura 2000“ žemės ūkio paskirties žemėje“ pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programą, taip pat kai kuriose klimatui, aplinkai bei gyvūnų gerovei naudingose sistemose (ekologinėse sistemose) ir valdoje naudojantys tręšiamuosius produktus, visiems tręšiamiems plotams privalo pildyti Tręšiamųjų produktų žurnalą per 20 darbo dienų nuo tokių produktų panaudojimo.

Dalyvaujantys minėtose paramos priemonėse, bet neužpildę žurnalo apie panaudotus tręšiamuosius produktus, dar turi galimybę juos užpildyti iki lapkričio 1 d. Tręšiamuosius produktus panaudojus po lapkričio 1 d. taip pat reikia užpildyti Tręšiamųjų produktų žurnalą.

 

Asociatyvi 123rf nuotr.

Dalintis