Ashburn +32,0 °C Mažai debesuota
Penktadienis, 21 Bir 2024
Ashburn +32,0 °C Mažai debesuota
Penktadienis, 21 Bir 2024

Vilniaus oro uoste startavo nauja oro bendrovė: „PLAY airlines“ sujungė Vilnių ir Reikjaviką

2024/05/27


Gegužės 25 dienos vakare į pirmąjį skrydį su nauja oro bendrove „PLAY airlines“ Vilniaus oro uoste išlydėti pirmieji keleiviai. Tiesioginiu reguliariuoju skrydžiu keleiviai pasiekė Islandijos sostinę Reikjaviką, šį maršrutą oro bendrovė planuoja vykdyti kartą per savaitę.

Bendrovė „PLAY airlines“, kuri dalį savo verslo administracinių funkcijų vykdo iš Lietuvoje esančio biuro, apie planuojamus skrydžius tarp Vilniaus ir Reikjaviko pranešė dar šių metų pradžioje. Oro bendrovė skrydžius vykdo moderniais „Airbus A320” arba „Airbus 321neo” lėktuvais.

Teigiama, kad šios oro bendrovės veiklos pradžia mūsų šalies keleiviams svarbi ne tik dėl galimybės patogiau pasiekti Islandiją, bet ir dėl galimybės naudotis siūlomais tolesniais skrydžiais tarp Islandijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) bei Kanados.

Oro bendrovės vadovas pabrėžė, kad Islandiją su Lietuva ir iki šiol siejo artimas istorinis ryšys.

„Nėra paslaptis, kad visose šalyse, kur veikia mūsų oro bendrovė, siūlome keleiviams itin konkurencingas kainas. Tikimės, kad šią vasarą savo skrydžių pagalba dar labiau padėsime stiprinti Lietuvos ir Islandijos ryšį", - sakė „PLAY airlines“ generalinis direktorius Einaras Örn Ólafssonas.

 

Lietuvos oro uostų fotoinformacija

Dalintis
Gintaras Gliebus. Pavasariškas vaizdelis Dzūkijos miškuose.
2024 03 12 Telšių rajono ūkininkai rengiasi į protesto akciją
Vilkas kieme užpuolė stirną
Vasario 1 d. Briuselyje, Liuksemburgo aikštėje
Protestuotojai sveikino Vilnių su 701 gimtadieniu grodami, mirgėdami. 2024 01 25 Vilnius