Palangiškiui uždrausta nelegaliai prekiauti rūkyta žuvimi

Palangos valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba sustabdė nelegaliai vykdomą ūkinę komercinę veiklą – žuvų rūkymą ir prekybą jomis.
Gavę anoniminį skundą, Palangos valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai kartu su Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato ekonominių nusikaltimų skyriaus pareigūnais patikrino nurodytą informaciją, kad gyventojas (Klaipėdos pl. 16, Palanga) galimai vykdo nelegalią veiklą.
Piliečio skunde išdėstyti faktai pasitvirtino, patikrinimo metu nustatyta, kad palangiškis prekiavo ir rūkė žuvis, neturėdamas šiai veiklai išduoto Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimo. Žuvys buvo rūkomos antisanitarinėmis sąlygomis, ant susidėvėjusios įrangos. Jau išrūkytos ir parengtos prekybai žuvys buvo laikomos automobilyje, aplinkos (+22,40 C) temperatūroje.
Ši nelegali ūkinė komercinė veikla sustabdyta. Palangos valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos nurodymu, 60 kg (104 vnt.) rūkytos žuvies nukreipta sunaikinti šalutinių gyvūninių produktų tvarkymo įmonėje UAB „Rietavo veterinarinė sanitarija“.

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos informacija