Pirmieji Lietuvoje ir Baltijos šalyse: KTU kartu su „Bloomberg“ steigia Finansų ir rinkų laboratoriją

Kauno technologijos universitetas (KTU) gruodžio 15 d. pasirašė Finansų ir rinkų laboratorijos steigimo sutartį su pasaulyje pirmaujančia finansinės informacijos teikėja JAV bendrove „Bloomberg“. KTU Ekonomikos ir verslo fakultete (EVF) įkurta laboratorija bus pirmoji tokia Lietuvoje ir Baltijos šalyse.

Pasirašyta sutartis studentams suteiks prieigą prie informacinės platformos „Bloomberg Professional“, kurią naudoja daugiau nei 320 tūkst. verslo lyderių ir finansų profesionalų visame pasaulyje.

„Bloomberg Professional“ – pagrindinis „Bloomberg“ siūlomas produktas. Tai programinė-informacinė platforma, kuri leidžia analizuoti rinką, atlikti tyrimus ir priimti sprendimus, remiantis realiojo laiko bei istoriniais duomenimis. Verslo ir finansų profesionalams šios žinios padeda priimti geresnius investavimo sprendimus. „Bloomberg“ programinėje įrangoje įdiegtos ir visų turto rūšių valdymo platformos, leidžiančios patikimai bendrauti globaliame tinkle.

KTU narystė „Bloomberg Professional“ bus nepakeičiamas įrankis tiek studentams, tiek dėstytojams ir tyrėjams. Studentai galės susipažinti su finansų rinkose naudojamais įrankiais ir informacija, taip įgydami praktinių žinių. Mokslininkams tyrėjams ši paslauga gerokai palengvins jų atliekamus tyrimus.

„Mūsų Universitetui didelė garbė įsilieti į milžinišką pasaulinę „Bloomberg“ paslaugų platformą. Naudodamiesi ja, mūsų studentai pagilins finansinių rinkų praktinius įgūdžius ir pasisems neįkainojamų žinių. Nekantrauju pamatyti, kaip viena iš mūsų Universiteto auditorijų virsta pirmąją Lietuvoje ir Baltijos šalyse Finansų ir rinkų laboratorija, kur bus galima naudotis „Bloomberg“ turimais ištekliais“, – po sutarties pasirašymo sakė KTU rektorius Petras Baršauskas.

Šarūnas Bulota
Naujienų grupės vadovas
Kauno technologijos universitetas
861462350
sarunas.bulota@ktu.lt