Rokiruotė žemės ūkio technikos rinkoje

„Claas“ žemės ūkio technikos prekybos vadovas Juka Kelto, regioninių pardavimų vadybininkas Marekas Gorlichas ir regioninių pardavimų direktoriaus Jens Skifteris naujovių pristatymo konferencijoje.

Vokietijoje vykusioje kompanijos „Claas“  naujovių pristatymo konferencijoje – lauko dienoje buvo paviešinta žinia apie „Claas“ ir „Konekesko“ pasirašytą susitarimą. Šis susitarimas įpareigoja „Konekesko“ prekiauti išskirtinai tik „Claas“ kompanijos gaminama savaeige ir  pašarų ruošimo technika. Sutartimi siekiama sustiprinti Vokietijos kompanijos „Claas“ gaminamos žemės ūkio technikos pozicijas Baltijos šalyse ir užkariauti Suomijos rinką. Pasak pardavimų vadybininko Jano – Hendriko Mohro,  „Claas“ kombainų populiarumas pasaulyje rodo, kad Suomijos, Lietuvos, kaip ir kitų Baltijos šalių ūkininkai aktyviai modernizuoja žemės ūkio mašinų parkus, ieško geriausių sprendimų, yra atviri naujovėms, o tai reiškia, ir „Claas“ technikai.

„Konekesko Lietuva“ žemės ūkio technikos pardavimų vadovas Virginijus Apšega.

Nuo 2016 m. sausio 1 d. Baltijos šalyse „Konekesko“ visą savo dėmesį sutelks į „Claas“ žemės ūkio sektoriaus traktorius, kombainus, savaeigius pašarų smulkintuvus, teleskopinius krautuvus ir pašarų ruošimo mašinas. Tačiau „Konekesko Lietuva“ žemės ūkio technikos pardavimų vadovas Virginijus Apšega patikina, kad visi įsipareigojimai ūkininkams, įsigijusiems  „Massey Ferguson“ traktorius, bus įvykdyti.  Taip pat iki metų pabaigos dar bus ir prekiaujama turimais „Massey Ferguson“ traktoriais. „Konekesko“ vėliausiai iki 2015 m. pabaigos nutrauks sutartį su  „Agco“ dėl „Massey Ferguson“ traktorių prekybos. Šiuo metu dar vyksta derybos dėl galimo „Massey Ferguson“ garantinių paslaugų pratęsimo po prekybos nutraukimo arba šių įsipareigojimų perdavimo naujam „Massey Ferguson“ atsovui. V. Apšega pabrėžia, kad tai geras sprendimas, nes įmonė atstovaus vienam gamintojui, gerės aptarnavimo kokybė. Šia ilgalaike sutartimi patenkintos abi pusės. Tiek „Konekesko“,  tiek ir „Claas“ vadovai tikisi, kad tai labai sustiprins pozicijas Suomijoje bei Baltijos valstybėse, atvers naujas perspektyvas plėtrai ir užtikrins maksimaliai gerą aptarnavimą.

UAB „East West Agro“ generalinis direktoriaus Gediminas Kvietkauskas.

„Massey Ferguson“ kombainą liepos mėnesį parodoje „Agrovizija 2015“ pristatė UAB „East West Agro“. Anot generalinio direktoriaus Gedimino Kvietkausko šiuo metu įmonė prekiauja „Massey Ferguson“ kombainais, presais, teleskopiniais krautuvais. Tikėtina, kad „East West Agro“ pasirašys sutartį su „Massey Ferguson“ ir dėl traktorių prekybos, taip išplėsdama asortimentą.

ŪP informacija