Šešiasdešimt šešiuose Šiaulių banko skyriuose – aukojimo dėžutės

Nuo šiol Šiaulių banko klientai savo gerą valią, siekį padėti tiems, kam labiausiai pagalbos reikia, galės įgyvendinti apsilankę Šiaulių banko padaliniuose – bendradarbiaujant su VšĮ „Geros valios projektai“, kuris valdo pirmąjį Lietuvoje aukojimo tinklalapį, 66 banko skyriuose įrengtos aukojimo dėžutės. „Gyvename XXI amžiuje, tačiau kad ir kaip sparčiai klestėtų ekonomika, tobulėtų visuomenė, dar labai daug kam prireikia vienokios ar kitokios pagalbos.  Esame įsitikinę, į banką savo finansinių reikalų susitvarkyti užsukę klientai tiesiog negalės likti abejingais pagalbos prašymui ir noriai aukos „Aukok.lt“ globojamoms socialinėms iniciatyvoms“, – sako Daiva Grikšienė, Šiaulių banko Rinkodaros ir komunikacijos departamento direktorė.

„Jau beveik penkerius metus veikiantis aukojimo portalas „Aukok.lt“ labai džiaugiasi išpildęs visus įmanomus aukojimo būdus – naudojantis internetine bankininkyste, skambinant telefonu ar siunčiant trumpąją žinutę, o nuo šiol, bendradarbiaujant su Šiaulių banku, ir aukojant grynaisiais į aukų dėžutes. Tikimės, kad šis būdas didins žmonių sąmoningumą, apsisprendžiant „čia ir dabar“ padaryti gerą darbą. Labai dėkingi esame bankui ir už nemokamą dėžučių aptarnavimą, kas įtakoja tiesioginį kiekvieno paaukoto cento investavimą į portalo „Aukok.lt“ vystymą“, – sako bendradarbiavimu besidžiaugianti portalo „Aukok.lt“ Rinkodaros ir viešųjų ryšių vadovė Ieva Vaičiūnaitė.

Aukojimo dėžutės – tai puiki galimybė visiems žmonėms, kurie nori ir gali, aukomis prisidėti prie gerų darbų. Tam nereikia jokių specialių priemonių ar žygių, tiesiog geranoriškumo ir nors vieno lito ar centų.  Juk nėra per mažos aukos, kiekviena yra labai reikalinga ir svarbi, prisidedant prie socialinių projektų įgyvendinimo. Šiaulių banko ir VšĮ „Geros valios projektai“ bendradarbiavimas užsimezgė praėjusių metų lapkritį, kuomet banko klientams suteikta galimybė per internetinės bankininkystės sistemą „SB linija“ greitai ir paprastai, vos per 10 sekundžių, per puslapį „Aukok.lt“ paaukoti norimą pinigų sumą pasirinktam projektui ar keliems projektams iš karto.