Simno specialiosios mokyklos mokinių spektakliai sulaukia didelio susidomėjimo

Jau dvidešimt pirmąjį kartą Simno specialios mokyklos mokiniai, vadovaujami mokytojo, mokyklos teatro studijos „Runa“ vadovo Arūno Narausko pakvietė į spektaklio, pagal Oskaro Vaildo pasaką „Laimingasis princas“, premjerą. Spektaklis ne tik sulaukė Simno miesto bendruomenės susidomėjimo, bet ir garsių Lietuvos kino bei teatro aktorių Larisos Kalpokaitės ir Jono Braškio, režisieriaus Roberto Šarknicko dėmesio.

Susirinkusiuosius pasveikino Alytaus rajono savivaldybės tarybos sekretorius Simas Salickas, kuris perdavė rajono mero Algirdo Vrubliausko linkėjimus. Mero padėkomis už dėmesingumą ir žmogišką jautrumą Simno specialiosios mokyklos mokiniams apdovanoti: aktorė, Simno specialiosios mokyklos
teatro studijos „Runa“ globėja Larisa Kalpokaitė ir režisierius Simno specialiosios mokyklos
teatro studijos „Runa“ kūrybinis įkvėpėjas Robertas Šarknickas. „Jūs įkvėpiate mokinius siekti svajonių, pasitikėti savimi, jų gyvenimą darote prasmingesnį ir šviesesnį“, – rašoma mero A. Vrubliausko padėkoje. Už jaunosios kartos meninį ugdymą, nuoširdų bendradarbiavimą su Simno specialiosios mokyklos bendruomene mero padėka apdovanotas aktorius, Simno specialiosios mokyklos teatro studijos „Runa“ globėjas Jonas Braškys. Aktoriai pasidžiaugė, kad su mokykla bendrauja jau ne eilę metų. „Džiugu, kad per tuos metus atsirado bendrumo jausmas, užsimezgė graži draugystė, kad turime galimybę pamatyti jūsų mokyklos spektaklius. Jie ypatingi,“, – sakė L. Kalpokaitė.

Mokyklos mokinius ir teatro studijos vadovą A. Narauską taip pat pasveikino tarybos narė, gydytoja Jūratė Overaitytė, mokyklos direktorė Janina Žeimienė, režisierius R. Šarknickas su šeima, Simno seniūnaitijos II seniūnaitė Dovilė Blaževičiūtė, seniūnas Vytautas Viršilas, darželio vadovė Marytė Runtienė, gimnazijos direktorius Evaldas Jakubavičius, kultūros centro direktorė Irena Pranckienė, šeimos nariai, draugai, bičiuliai. Mokiniams jie dovanojo saldžių dovanų.

„Oskaras Vaildas – anglų rašytojas, kurio kūriniai žinomi visame pasaulyje, pagal juos kuriami animaciniai filmai. Tai rašytojas, kuris visada žavėjosi gerais darbais ir gražiais poelgiais. Apie tai buvo mūsų spektaklis, kurio pagrindiniai veikėjai: laimingasis princas ir kregždutė pasiaukojo dėl kitų“, – po spektaklio sakė teatro studijos vadovas A. Narauskas. Jis padėkojo susirinkusiems, už jų skirtą dėmesį vaikams, nuolatinei spektaklių rėmėjai J. Overaitytei, rėmėjui UAB „Kretingos maistas“.

Svečiai po spektaklio išėjo ne tik kupini įspūdžių, bet ir rankose nešini vaikų iš vytelių pagamintomis gėlėmis.

Alytaus rajono savivaldybės informacija