„Simnyčia” išleido pirmąjį kompaktinį diską

Simno kultūros centro kapela „Simnyčia“ 2015-uosius metus pasitinka išleidusi pirmąjį savo kompaktinį diską „Kaime aš užaugau…“, kurį gruodžio 30 d. pristatė Simno kultūros centre gausiai susirinkusiems simniškiams ir svečiams. „Simnyčią“ sveikino Alytaus rajono savivaldybės tarybos sekretorius Simas Salickas, savivaldybės administracijos Kultūros ir viešųjų ryšių skyriaus vedėja Virginija Mačiulienė, simniškiai, kapelos iš Varėnos ir Šeštokų, dainininkas ir muzikantas Stasys Liupkevičius.

Salickas perdavė nuoširdžiausius rajono mero Algirdo Vrubliausko sveikinimus, pasidžiaugė kapelos entuziazmu. „Kad jūsų muzika pasibelstų į žmonių širdis, kad jos klausytų visa Lietuva“, – linkėjo S. Salickas. Sveikindama kapelą M. Mačiulienė pažymėjo, kad „Simnyčia“ aktyvi įvairių švenčių dalyvė, garbingai Alytaus rajonui atstovauja ne tik vietos, bet ir respublikiniuose renginiuose.

Kompaktinio disko pristatyme dalyvavo mero patarėjas Vytautas Mikelionis, Simno parapijos klebonas Raimundas Žukauskas, tarybos nariai gydytoja Jūratė Overaitytė, Simno žemės ūkio mokyklos direktorius Gintautas Radžiukynas, kuris su SĮ „Simno komunalininkas“ vadovu Juozu Kalėda „Simnyčiai“ linkėjo dar ilgai savo skambiomis dainomis džiuginti rajono ir visos Lietuvos žmones.

Dainomis „Simnyčią“ sveikino Varėnos liaudiškos muzikos kapela „Periodas“ ir Šeštokų kaimo kapela „Griežlė“, žymaus ansamblio „Armonika“ įkūrėjas maestro Stasys Liupkevičius, kuris „Simnyčios“ kolektyvui palinkėjo kūrybinio polėkio ir sėkmingų metų.

„Simnyčios“ vadovai Jovita ir Robertas Vilkauskai padėkojo susirinkusiesiems už parodytą dėmesį, palaikymą, svečiams dovanojo savo kompaktinius diskus, ir linkėdama gerų ateinančių metų koncertą kapela baigė tradiciniu savo himnu „Oi gerai, gerai!“.

Liaudiškos muzikos kapela ,,Simnyčia“ susikūrė 1974 metais. Dalyvauja dainų šventėse, koncertuose, konkursuose, festivaliuose. Kapelai vadovavo Petras Kričena (1974-1976 m.), Jonas Juknelevičius (1977–1986 m.), Romas Jakubauskas (1986–1994 m.), Robertas Slavėnas (1994–2006 m.), Romualdas Stankevičius (2006–2011 m.). Nuo 2011 m. kapelai vadovauja Robertas ir Jovita Vilkauskai. „Simnyčia“ du kartus respublikinių kapelų švenčių ,,Grok, Jurgeli“ laureatė, Lietuvos televizijos ,,Gero ūpo“ laidų dalyvė.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

simnycia_0 IMG_7838