Žemaitijoje – antras „DOJUS agro“ prekybos ir aptarnavimo centras

Šiandien Plungės rajone, Nausodžio seniūnijoje, Varkalių kaime, duris atveria naujas „DOJUS agro“ prekybos ir aptarnavimo centras. Tai bus antras tokio tipo centras Žemaitijos regione ir jau 22-asis visos DOJUS įmonių grupės mastu, kuri savo veiklą vysto ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Baltarusijoje bei Kaliningrado srityje.

Virš 4000 kv. m teritorijoje esantis 713 kv. m prekybos ir aptarnavimo centras atveria duris turėdamas šiuolaikiškai įrengtą prekybos salę, didelį atsarginių dalių asortimentą palaikysiantį sandėlį bei puikiai įrengtаs serviso patalpas.

„Naujasis prekybos centras yra įsikūręs gerai matomoje bei lengvai pasiekiamoje vietoje, šalia kelio Plungė–Vėžaičiai. Renkantis būsimo aptarnavimo centro lokaciją buvo tikrai svarbu, kad ji būtų lengvai pasiekiama tiek mūsų klientams, tiek ir mums patiems, leistų greitai ir lengvai organizuoti logistikos procesus tiek pristatant į naująjį centrą atsargines dalis bei techniką, tiek ir iš jo gabenant prekes klientams“, – vardija vietovės privalumus „DOJUS agro“ Lietuvos filialo vadovė Diana Tatarūnaitė-Zubenienė.

Beveik pusę naujojo prekybos ir aptarnavimo centro ploto užima 324 kv. m ploto serviso salė, kurios pajėgumus galima matuoti įvardinant, kad vienu metu čia gali būti remontuojami 6–7 traktoriai. 300 kv. m užima prekybos salė ir atsarginių dalių sandėlis, kuris nuolat palaikys beveik 2000 skirtingų pozicijų dalių asortimentą.

Pasak D. Tatarūnaitės-Zubenienės, nepaisant projekto vystymo eigoje kilusių iššūkių, pailgėjusių statybos terminų, susijusių su COVID-19 pandemija, prekybos ir aptarnavimo centro projektas įgyvendintas sėkmingai. Prie sklandaus projektavimo ir statybų darbų atlikimo prisidėjo geras dialogas su objekto savininku ir statytoju, vietine Plungės rajono kompanija, kurio patalpose ir yra įkurtas naujasis „DOJUS agro“ centras Plungėje.

„Buvome ne vien šio projekto koncepcijos rengėjai, bet dalyvavome ir jo projektavimo ir vystymo procese. Pradėjus derinti prekybos ir aptarnavimo centro projektą, tvarkyti dokumentus, pasaulį užklupo COVID-19 pandemija ir netrukus Lietuvoje buvo paskelbtas karantinas. Situacija buvo išties neeilinė, daugelis paslaugų teikėjų turėjo prisitaikyti dirbti pakitusioje realybėje, dėl to įvairūs statybos, baldų ir įrengimų bei paties įsikūrimo terminai prailgėjo. Tačiau, nors šiek tiek užtrukęs, naujasis mūsų prekybos ir aptarnavimo centras Plungėje galutinai užbaigtas ir atveria duris klientams. Džiaugiamės, kad bendrai Žemaitijos regioną nuo dabar aptarnaus net 35 įvairaus profilio „DOJUS agro“ specialistai ir net 20 iš jų – serviso srityje. Tai yra būtent ta sritis, kuria „DOJUS agro“ įmonė pelnytai didžiuojasi ir stengiasi išlaikyti kokybės kartelę labai aukštai, nes mūsų klientai ir jų vystoma veikla, to nusipelno“, – pasakoja „DOJUS agro“ Lietuvos filialo direktorė.

„DOJUS agro“ fotoinformacija

2021-04-15

 

 

 

 

Plungės r., technika