Artėjant „Velomaratono 2015“ startui B. Vanagas pasirūpino dviratininko draudimu

Žymus lenktynininkas, „Velomaratono“ idėjos autorius Benediktas Vanagas šiuo metu paskendęs ne vien organizaciniuose rūpesčiuose. Iki didžiausio Lietuvoje dviračių renginio likus savaitei, B. Vanagas sako kruopščiai besiruošiantis ir nekantriai laukiantis asmeninio starto „Velomaratone 2015“. Šią distanciją drauge su tūkstančiais dviračių entuziastų šiemet sportininkas mins pirmą kartą.
„Vos nutirpus sniegui nejučia imi galvoti apie dviračių sezono pradžią ir, be abejo, jo kulminaciją – „Velomaratoną“. Žinau, kad šis jausmas nesvetimas daugeliui. Nesvarbu, ar starto dieną sieksi pagerinti asmeninį rezultatą, ar važiuosi tik iš solidarumo – tai ypatinga diena, kuriai aš kasmet nuoširdžiai ruošiuosi. Penkerius metus buvau tik organizatoriumi, o šiais metais dar noriu minti drauge su visais dalyviais“, – prisipažįsta B. Vanagas.
Sportininko techninėje bazėje tarp lenktyninių automobilių stovi ir Ramūno Navardausko dviratis, įveikęs prestižines Tour de France lenktynes. Nors dviračio technine būkle „Velomaratono“ organizatorius stengiasi rūpintis nuolat, artėjant svarbiausiam metų startui viskas tikrinama preciziškai.
Pasak B.Vanago, niekas neturi sutrukdyti važiavimui „Velomaratone“. Drauge tai gera proga kiekvienam dviratininkui pasirūpinti savo saugumu. Šiemet, iki „Velomaratono 2015” likus kiek daugiau nei savaitei, B. Vanagas netgi įsigijo šio sezono naujieną – dviratininko draudimą.
Pirmoji rinkoje dviratininkų draudimą šiemet pasiūlė pagrindinis „Velomaratono“ partneris – ERGO Lietuvoje, todėl užsukęs į naujos ERGO atstovybės sostinės Konstitucijos prospekte atidarymą, B. Vanagas pasirūpino ir asmeniniu dviratininko draudimu. Jo žodžiais, tą padaryti jis laikęs dviratininko garbės reikalu.
„Dviratininkų draudimo paslauga pradėta siūlyti dar palyginus neseniai, tačiau jau sulaukėme nemažo dviračių entuziastų susidomėjimo. Tikimės, kad šis draudimo sprendimas įsitvirtins Lietuvos rinkoje ir populiarės kiekvienais metais. Tai, kad sulaukėme ir Benedikto Vanago susidomėjimo, mūsų kolektyvas įvertino kaip gerą ženklą“, – sakė naujai duris atvėrusios ERGO atstovybės Konstitucijos prospekte vadovas Vladas Černiauskas.
Dviratininkų draudimą sudaro trejopa apsauga: apdraudžiamas pats dviratis, dviratininko sveikata bei gyvybė, taip pat civilinė dviratininko atsakomybė.