Bitės įgėlimas buvo mirtinas

Antašavos miestelį ir Ku­piškio bendruomenę šį savaitgalį pribloškė netikėta žinia – po bitės įgėlimo staiga mirė Lidija Barzdenienė.

46 metų moteris, trijų dukrų mama, ilgametė kredito unijos „Kupiškėnų taupa“ darbuotoja, paskolų vadybininkė, LŪS Kupiškio skyriaus tarybos nario, Lietuvos skalikų augintojų asociacijos prezidento, ūkininko Ričardo Barzdenio žmona, aktyvi daugelio vietos žemdirbių renginių organizatorė ir dalyvė, visiems su ja bendravusiems buvo vienodai miela, paslaugi ir linksma, todėl sekmadienį pasklidusi žinia apie nelaimę buvo tiesiog neįtikėtina.

Šeštadienio vakare po pirties maudynių moteriai įgėlė paklydėlė bitė, įsipainiojusi į rankšluostį. Apie alergiją šiems vabzdžiams žinojo ir ji pati, ir artimieji, ir bendradarbiai, ne kartą dėl to moteris kreipėsi pagalbos į medikus, visada su savimi turėdavo adrenalino. Todėl ir šįkart po įgėlimo nukentėjusiajai buvo suleista priešnuodžio, o apie pusę vienuoliktos vakaro, nepagerėjus būklei, iškviesta greitoji medicinos pagalba. Kad būtų greičiau, paskubėta vežti moterį į ligoninę. Deja, automobiliai prasilenkė, sugaištas laikas buvo lemtingas, Kupiškio ligoninės reanimacijos skyriuje išgelbėti moters gyvybės nepavyko.

Vakar L. Barzdenienė buvo pašarvota Antašavos bendruomenės namuose, laidotuvės šiandien Antašavos kapinėse.

Virginija JUŠKIENĖ
„ŪP“ korespondentė

UPPeržiūrėti visą numerį galite ČIA.