Dėmesio vertos idėjos

Nėrinių pieva

Nėriniai iš siūlų galiukų dažnai tampa labai originaliomis rankdarbių idėjomis. Pavyzdžiui, dekoratyvi juosta iš skirtingais būdais nunertų gėlių žiedų ir lapelių gali paskatinti nunerti spalvingą staltiesę, iš storų siūlų išeis puikus takelis ar sienos pano. Pagalvės užvalkalui ar rankinės viršui tereikės sujungti šio nėrinio galus.

Praktiška dovana

Smagu kiekvieną vakarą atsivertus knygą rasti joje nevystančią gėlę. Tokia smulkmena kaip knygos skirtukas gali būti originali dovana.

Atgiję įspūdžiai

Nuo vasaros ant palangės gulintys plokšti akmenėliai per vakarą virs netikėtais aksesuarais: priekio detalei iš valo ar vielos padarykite kiek mažesnio nei akmens skersmuo žiedą ir apnerkite jį labai plonais siūliukais patikusiu raštu; atskirai nunerkite akmens formos nugaros detalę, prie jos prisiūkite žiogelį (arba padarykite kilpelę – bus pakabukas); apgaubkite akmenėlį detalėmis ir susiūkite ar sunerkite jas.

Patobulintas pakabas

Mediniai ar plastiniai pakabai nėra labai patogūs: vos prilieti ir drabužis nuslysta. Pakabą apsukite sintepono ar trikotažo juosta ir apnerkite vąšeliu, galite ją dar papuošti. Be to, pakabas taps storesnis, todėl drabužių petukai nepraras formos.

Eglė Leonovienė

seimininkePeržiūrėti visą numerį galite ČIA.