Ilgiausius dešrelių karolius Lietuvoje padovanojo miestiečiams

Savaitgalį Marijampolėje praūžė miesto dienos. Jų metu buvo siekiama unikalių rekordų Lietuvoje: šokinėjimo per gumą, ilgiausių kalakutienos dešrelių „Burbuliukų“ karolių. Pasklidus pastarojo rekordo kvapui centrinėje miesto aikštėje susirinko gausi minia žiūrovų norinčių išvysti 62 metrų karolius ir juos paskanauti.
Marijampolės miesto dienų rekordininkai „Arvi kalakutai“ įmonė jau yra užfiksavusi ilgiausios dešros ir didžiausio kalakuto rekordą, o šįsyk rekordinio ilgio kalakutienos karolius sudarė net – 1300 burbuliukų, kurie buvo apvilkti linksmu, lengvai nulupamu apvalkalu su piešiniu – vaikais pučiančiais burbulus.
„Tikėjomės, kad „Burbuliukų“ karolių dešrelės ypatingai patiks ne tik vaikams, bet ir tėveliams. Besirūpindami sveika mityba, gamyboje nenaudojame skonio bei aromato stipriklio, dažiklių, jose nėra alergenų“, – sakė įmonės vyriausioji technologė Vilija Janušauskienė, ne vieno unikalaus recepto kūrėja.
Įspūdingas maisto gamybos renginys pritraukė daug žiūrovų, toks įmonės atstovų teigimu ir buvo jų tikslas – pradžiuginti šventės dalyvius.  Gaminti ilgiausius kalakutienos karolius Lietuvoje padėjo Lietuvos barbekiu kepėjų asociacijos šefai, o šventės dalyviams buvo suteikta galimybė paskanauti unikalaus gaminio iš skanios ir sveikos mėsos.