Ashburn +31,6 °C Debesuota
Trečiadienis, 19 Bir 2024
Ashburn +31,6 °C Debesuota
Trečiadienis, 19 Bir 2024

Patvirtinta akcijos „Atviros dienos kaime 2023“ data

2023/01/30


Šiemet akcija „Atviros dienos kaime“ bus organizuojama jau septintus metus iš eilės. Lietuvos kaimo turizmo asociacija (LKTA) įvardijo šio tradicinio renginio datą. Ji sutaps su kaimo turizmo sezono atidarymu – akcija įvyks šių gegužės 19–21 d.!

Ši akcija metai suburia sodybas, ūkius, muziejus, dvarus, bendruomenių centrus ir kitus įdomius objektus. Akcijos dalyviai atveria savo duris lankytojams bei siūlo ypatingas paslaugas ir pramogas kaime: žygius miškuose bei upėmis, pasivaikščiojimą basakojų takais, lobių paieškas, pirties malonumus, pažintį su Amerikos indėnais ar Baltų kultūra, apsilankymus apžvalgos bokštuose, dvaruose, muziejuose ar išskirtiniame namelyje medyje... Amatininkai pamoko įvairių rankdarbių – nuo verpimo iki keramikos. Ūkininkai supažindina su savo augintiniais. Lankytojai akcijos dienomis gali pabendrauti ir įsiamžinti su poniais, galvijais, įvairiausiais paukščiais ir ne tik! O augalininkystės ūkiuose galima mėgautis levandų aromatu, pasigrožėti dekoratyviniais medžiais bei įsigyti šviežių gėrybių. Lankytojai turi galimybę sudalyvauti įvairių kaimiškų skanėstų degustacijose, o įvairios edukacijos, sveikatingumo programos, kūrybos pamokos leido pažinti ir pamilti kaimą dar labiau!

LKTA jau pradėjo akcijos dalyvių registraciją, pageidaujančiuosius kviečia užpildyti anketą. Registracija vyks iki 2023 m. vasario 10 d.

 

LKTA informacija

ŪP archyvo nuotrauka

Dalintis