Nauja skaičiuoklė atskleis, kiek permokame už apšvietimą

LED apšvietimo sprendimus siūlanti bendrovė “ELMO Technologijos” pristatė pirmąją vartotojams skirtą skaičiuoklę, kuri parodys realias elektros energijos sąnaudas bei pasiūlė būdą jas sumažinti nemokamai.

Pasak naujovę siūlančios įmonės atstovės Neringos Grajauskienės, norintys įsirengti naują LED apšvietimą vartotojai nepatirs jokių tiesioginių išlaidų, tam nereiks skirti investicijų, o vėliau, kai apšvietimas atsipirks, galės džiaugtis ženkliai sumažėjusiomis sąskaitomis už elektros energiją.

“LED apšvietimas yra ne tik pats universaliausias realizuojamų interjero idėjų prasme, bet ir labiausiai taupantis elektros energiją ir eksploatacijos išlaidas. O sutaupytos išlaidos už elektros energiją yra tokios ženklios, kad lengvai padengia pačią LED apšvietimo prietaisų kainą.

Apšvietimą gausite iškart ir nesumokėję nė euro, o visą kainą padengsite tik vėliau, iš sutaupytų lėšų už elektros energiją įsirengus LED apšvietimą”, – sakė bendrovės atstovė.

Skaičiuoklė parodys, kiek per mėnesį sutaupoma pinigų už elektrą, pakeičiant esamą ar įsigyjant naują LED apšvietimą. Tai padaryti galima apsilankius puslapyje http://www.elmo.lt/skaiciuokle .

“LED apšvietimas anksčiau buvo vertinamas kaip prabangos prekė dėl sąlyginai brangesnės kainos, lyginant su seno tipo apšvietimu. Tačiau dabar jau pripažįstama, kad jis ir ilgaamžiškesnis, ir sveikesnis.

Šiuo projektu siekiame vartotojams parodyti, kad tai, pirmiausia, yra ir ekonomiškas sprendimas”, – teigė N. Grajauskienė.

Bendrovės teigimu, per kiek laiko atsipirks įdiegtas LED apšvietimas ir kiek bus galima sutaupyti jam atsipirkus, reikia skaičiuoti individualiai. Kad tą padaryti, galima kreiptis į bendrovę telefonu, el. paštu arba tiesiog į atimiausią ELMO apšvietimo saloną. UAB “ELMO Technologijos” yra specializuota LED apšvietimo bendrovė, nuo 2009 m. gamintanti ir prekiaujanti naujausiais apšvietimo produktais.

Šiuo metu įmonė turi penkis prekybos salonus Lietuvoje ir du prekybos salonus Latvijoje.

Neringa Grajauskienė

Direktorė

UAB „Elmo technologijos“

Konstitucijos pr. 12 Vilnius

Mob.: 867931137

neringa@elmo.lt