Nauji „Snaigės“ gaminiai pateisins ir ūkininkų, ir verslininkų lūkesčius

Jau daugiau kaip pusę amžiaus Lietuvos šaldymo prietaisų gamintojos – AB „Snaigė“ produkcija už kokybę ir patikimumą aukštai vertinama tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Atsižvelgdama į įvairių sričių vartotojų poreikius, įmonė nuolat plečia gaminių asortimentą – kuria ir gamina ne tik buitinius šaldytuvus ir šaldiklius, bet ir gaminius, reikalingus ūkininkams, verslininkams bei smulkiosios pramonės atstovams.

Šaldymo kameros

Moderni šaldymo kamera gali atstoti keletą šaldytuvų.

Prieš keletą metų bendrovė pradėjo gaminti įvairaus dydžio šaldymo kameras, puikiai tinkančias žemės ūkio produkcijai saugoti žemesnėje temperatūroje. Šaldymo kamerų konstrukcija nesudėtinga – tai paprastai ir greitai sumontuojamas kambarys, ant kurio sienos tvirtinamas šaldymo agregatas. Pagal poreikį agregatas gali atvėsinti arba atšaldyti kambarį-kamerą ir tai, kas jame sudėta, iki reikiamos temperatūros.

Vienas iš šaldymo kamerų privalumų – dydį gali pasirinkti pats užsakovas. Ji gali būti sumontuota paties įvairiausio dydžio – nuo trijų iki keliolikos ar keliasdešimt kvadratinių metrų.

„Net ir smulkiajam ūkiui daug naudingiau įsirengti šaldymo kamerą, nei statyti keletą šaldytuvų, kurie užims daugiau vietos, bus brangesni ir sunaudos daugiau elektros energijos nei vienas agregatas“, – sako AB „Snaigė“ rinkodaros direktorė Rasa Petrauskaitė.

„Snaigės“ šaldymo agregatai – itin modernūs, kompaktiški, ekologiški bei efektyvūs. Dirba patikimai, taupiai naudodami elektros energiją. Vėsinti skirti šaldymo agregatai palaiko temperatūrą nuo minus 5 iki plius 10 laipsnių. Užšaldyti skirti agregatai – nuo minus 25 iki minus 15 laipsnių.

Šaldymo kamerų sienos pagamintos iš 80 mm arba 100 mm poliuretano plokščių, grindys – iš nerūdijančiojo plieno, duryse sumontuotas užraktas. Jei netinka standartiniai dydžiai, užsakovas visada gali pasirinkti kameros dydį, atitinkantį individualius poreikius. Be to, šaldymo agregatus arba šaldymo kameras galima įsigyti ir atskiromis dalimis, nebūtina pirkti viso komplekto.

Anot R. Petrauskaitės, dar vienas labai svarbus „Snaigės“ šaldymo kamerų privalumas – puiki kaina, į kurią įeina montavimas ir atvežimas, greiti pristatymo terminai. Gaminiams suteikiama garantija, o prireikus pagalbos ar atsarginių dalių vietinį gamintoją visuomet lengviau pasiekti.

Vietoj rūsio – šaldytuvas

Sandėliavimo šaldytuvai yra patogūs ir lengvai prižiūrimi.

Vienas naujausių „Snaigės“ gaminių – šaldytuvai, skirti saugoti, galintys pakeisti ir rūsį, ir sandėliuką.

Dažnai namų ūkyje reikia ne vieno, o kelių šaldytuvų, kuriuose būtų patogu sandėliuoti didelį kiekį įvairių maisto produktų. Atliepdama pirkėjų lūkesčius, „Snaigė“ išleido visą seriją sandėliuoti skirtų šaldytuvų.

Sandėliavimo šaldytuvai panašūs į buitinius, tik daug patogesni ir patvaresni. Juose nėra stiklinių lentynų ar plastikinių dekoratyvinių detalių. Produktus galima krauti kartu su pakuotėmis ant tvirtų vielinių lentynų, kurių kiekviena atlaiko iki 50 kg svorį.

Tokį šaldytuvą-sandėlį lengva prižiūrėti ir valyti, jis neužima daug vietos ir suvartoja nedaug elektros energijos. „Snaigėje“ pagaminti sandėliavimo šaldytuvai jau sulaukė ir tarptautinio pripažinimo. Ypač daug pasisiekimo sulaukta Vokietijoje. Daugelyje specializuotų internetinių parduotuvių jie yra tapę paklausiomis ir populiariomis prekėmis.

Ypač daug dėmesio kokybei

Nepriekaištingą „Snaigės“ gaminių kokybę užtikrina ilgametė patirtis, šiuolaikiškos technologijos bei griežtus ES standartus ir reikalavimus atitinkančios medžiagos. Šaldytuvuose nėra jokių žmogaus sveikatai ar aplinkai pavojingų medžiagų, beveik visos gamyboje naudojamos medžiagos tinkamos perdirbti.

Kiekvieno gaminio kokybė nuosekliai tikrinama viso gamybos proceso metu, o pagaminto šaldytuvo veikimas dar patikrinamas specialioje bandymų zonoje. Nė vienas „Snaigės“ šaldytuvas nepalieka gamyklos neįsitikinus, kad jis kokybiškas ir veikia nepriekaištingai.

Viskas apie „Snaigės“  šaldymo kameras www.saldymokamera.lt

Partnerių turinys

AB „Snaigė“ nuotraukos

Nr. 236/7

2021-07-10

 

 

 

 

 

 

 

kamera